2016 senesinde evinizde yaratıcı dekorasyon fikirlerine de yer verin!

Duvar kağıdı modelleri seçiminizde yaratıcı çocuk odası görünümlerine davetiye çıkarıcı çeşitliliklerden faydalanabilirsiniz.
Duvar kağıdı modelleri seçiminizde yaratıcı çocuk odası görünümlerine davetiye çıkarıcı çeşitliliklerden faydalanabilirsiniz.

Çocuk odası dekorasyonları ebeveynler açısından en tercih edilen seçenekler arasında kendini göstermektedir. Çocuğunuz kız da olsa erkek de olsa çocuk odası dekorasyonu yaparken duvar kağıdı seçimi ile oda görünümünü bambaşka görünümler yakalayacak şekilde dizayn edebilirsiniz. Üstteki resimde de gördüğünüz üzere hem kız hem de erkek çocuk odasına uyum sağlayacak bu dekoratif görünümü oluşturarak çocuğunuzun hayal dünyasını genişletebilme özgürlüğünü ona sunacağınız görünümler oluşturabilme fikrini hayata geçirmiş olabileceksiniz. Hayal dünyasını en geniş şekilde doya doya yaşayabileceği bir alanda zaman geçirsin dilediğiniz çocuğunuz için bu tarz bir odada konforlu bir yatak ile dekoratifliği tam manası ile yaşayabilirsiniz. Farklı stor perde modelelri ile de çocuk odanızı renklendirebilirsiniz. Dikey çizgili oda renkler ile uyum sağlayacak yaş grubuna hitap eden görünümdeki perdelerle yaratıcılıktan ödün vermeyeceğiniz alan zenginliğini çocuğunuza armağan edebilme imkanını yakalayabileceksiniz.

Modern görünümlü bir ev dekorasyonu için mağara havasını yansıtıcı yaratıcılıklara yer verebilirsiniz.
Modern görünümlü bir ev dekorasyonu için mağara havasını yansıtıcı yaratıcılıklara yer verebilirsiniz.

Üstteki gibi şahane bir modern oda dekoratifliği yakalamak ister miydiniz? Mağara görünümü ile hem şıklığı hem de farklılığı yansıtacak olan oda görünümleri için resimdeki dekoratif mobilya modellerinden faydalanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Tavanda yer alan ağaç dalları ile gerçekleştirilen tavan dekorasyonu, farklı kapı tasarımları, niş modeli seçimlerinizde uygulayabileceğiniz mağara figürlerini oda görünümlerinde tercih edebilirsiniz. Mağaraya uyumlu kırlent renk ve sade tasarımları da harika görünümler elde edeceğinizin garantisini size sunmaktadır.Yaratıcı okuma köşesi oluşturup kitap okumayı keyifli hale dönüştürebilirsiniz.
Yaratıcı okuma köşesi oluşturup kitap okumayı keyifli hale dönüştürebilirsiniz.

Okumayı sevenler için üstteki gibi bir okuma köşesi ev dekorasyonlarında yaratıcı fikir tercihinde bulunacaklara özel bir seçenek olabilir. Yılbaşı aksesuar ve simgelerinin yer aldığı görünümü ile üstteki resimdeki dekoratifliğe bayılacaksınız. Kırmızı beyaz renkleri ile yılbaşı sembolüne tam bir uyum sağlayacak olan okuma köşeleri kürklü şalları değerlendirebileceğiniz seçeneklerle kış zamanlarınızı daha keyifli okuma saatleri ile ödüllendireceğiniz zamanları size sunacaktır. Yaratıcı fikirler anlamında faydalanabileceğiniz farklı seçenekler için yorumlarınızı beklediğimi unutmayın. Dekorasyonlarınızı anlamlandırmak adına hala neden bekliyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir