2016 senesinde kışlık evlerimizi nasıl dekore etmeliyiz?

Kış dönemlerinin soğuğunu hepimiz biliriz. Kış dönemleri o içimizi titreten soğuklarla baş ederken dekorasyonlarımızı bir nevi askıya alacak olmamız ev görünümümüzdeki yaz dönemini cıvıltısını sönükleştirir. Halbuki dışarıdaki soğuktan etkilenmeyeceğimiz ve ısı yalıtımı yapılmış dekorasyon fikirleri ile kış dönemi dekorasyonlarımızı canlı tutabilme fırsatını yakalayabiliriz. Sıcak bir yuva hissini kolay bir şekilde yakalama imkanı bulabileceğimiz dekoratif aksesuarlar, dekor unsurları ya da kış dönemlerinde sıcaklığı hissettirici roldeki pofidik minderler ya da bizi ısıtacak koltuk örtüsü- şallar gibi tercihlerle evimizde istediğimiz ortam zenginliğinin oluşmasına yardımcı olabiliriz.

Kış-Ev-Dekorasyon-Trendleri
Kış-Ev-Dekorasyon-Trendleri

2016 senesi için yeni aldığınız kışlık evinizi dekore edecekseniz modern görünümlü bir kış ev dekorasyonuna hayır diyemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Taş duvar görünümünün verdiği sıcaklığı kış dönemlerinde içinizde hissetmek evinizde kendinizi dinlendirirken dışarının iç titretici soğukluğundan uzaklaşmanıza yardımcı olabilecektir. Kışlık ev dekorasyon trendleri uygulamasında 2016 mobilya modelleri  tercihiniz ile deri ya da kumaş zevkinizi kışlık evinizde uygulayabilirsiniz. Kışlık ev dekorasyonunuzda taş duvar dekorasyon önerisini bütünleyici görünen modern duvar aplikleri de tercih edebileceğiniz harika bir seçim olabilecektir. 

dağ evi dekorasyonları
dağ evi dekorasyonları

Ahşap ortamlar her zaman içinizde sıcaklık hissettirici ortam zenginliklerini hazırlayıcı roldedir. Dağ evi dekorasyon önerilerinde de yukarıdaki tarz hayvan başı heykellerinin üst kısımda asılı kaldığı, hayvan derili koltuklarla zenginlik kazanmış koltuklar ve renkli pufidik koltuk minderlerinin yer aldığı köşe kış koltuk takımları 2016 koleksiyonları araştırması ile hayalinizdeki kış dekorasyonlarını tamamlayabilirsiniz. Dağ evlerinde olmazsa olmaz olan şömineler başlı başına içinizde ateş kıvılcımı oluşumlarına rehber olabilmektedir. Ahşap duvar ve zemin kaplamalarla bütünlük kazanabilecek ortama uyum sağlayan tv ünitesi ile de modern görünümlü bir evdeki gibi aksesuarlarınız için dahi yer aşabilirsiniz. Misafirleriniz ile iç ısıtan bir dağ evinde kedi gibi kıvrılıp uyku keyfi yapmayı doyumsuzlaştırmak istemez misiniz?


 

kış dekorasyon tasarımları
kış dekorasyon tasarımları

 

Kış dekorasyon tasarımlarında şömine başı tasarımlar olarak düşünülen ahşap aksesuar zenginliği ile salonlarınızda kaliteli görünümlere yer açabilirsiniz. Kış döneminin vurgusunu hissettiren turuncu ve kahve tonlarındaki yapraklarla odunları sıraladığınız bir şömine dekorasyonuna hayır diyemeyeceğinizin garantisini verebilirim melekler. siz de kışlık ev dekorasyonu yaparken bu önerilerin yanı sıra aklınıza takılan tüm sorularda yorum atabilir, fikir isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir