2016’da mutfaklarınızda yeniliğe yer açmalısınız!

Amerikan mutfak modelelri ile mutfakalrınızda görünüm şıklığına yer verebilirsiniz.
Amerikan mutfak modelleri ile mutfaklarınızda görünüm şıklığına yer verebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonlarınızda değişiklik yakalamak ister misiniz? Şık ve lüks bir mutfak dekoru için tercih edebileceğiniz Amerikan mutfak dolabı modellerinden faydalanma tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Üstteki gibi dar mutfaklarınızı fonksiyonelleştirecek olan mutfak modeli tercihinde bulunarak modern ya da lüks görünümlü bir mutfak dekoru oluşturabilirsiniz. Kırmızı ve siyah rengin ahengini beyaz ve gri renk ile bütünleştirerek mutfağınızda harikalar yaratacak görünümlere imza atabilirsiniz. Fonksiyonel tezgah ve bar tabureleri ile mutfağınızda misafirlerinize ikramda bulunurken aynı zamanda leziz yemeklerinizi hazırlama fırsatını da sahip olabilirsiniz.

Farklı mutfak bar tabure ve tezgahları mutfak dekorasyonlarınızı estetikleştirebilirsiniz.
Farklı mutfak bar tabure ve tezgahları mutfak dekorasyonlarınızı estetikleştirebilirsiniz.

Farklılık arayanların lüks mutfak dekorasyonu oluşturma tercihinde üstteki gibi bir uygulama tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Lüks görünüm için şeffaf ama renkli bar taburesi tercihinde bulunma tercihi ile üstteki resimdeki beyazın tamamlayıcı olan uyum ile görünümdeki dekoratifliğe bayılacaksınız. Beyaz renkli mutfak dolapları ve duvardaki nostalji esintisi olan tekerleğin mutfakta oluşturduğu tezatlığa rağmen aranılan değişim yine de oluşturulmuştur mutfak dekorasyonlarında. Mutfak dekorasyonlarınızda kullandığınız bar taburesi konumundaki mutfak sandalyelerinin dekorasyonda nasıl bir konsept oluşturduğunun farkında mısınız? Mutfaklarınız için tercih edeceğiniz bu dekorasyon modelinde tezgahın genişliği ile iş yaparken zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz.modern mutfak dolapları ile mutfakalrınıza yeni anlamlar yükleyebilirsiniz.
Modern mutfak dolapları ile mutfaklarınıza yeni anlamlar yükleyebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonlarınızda şıklık istiyorsanız üstteki gibi modern mutfak dolaplarından faydalanma fırsatını da değerlendirebilirsiniz.  Kulp tasarımının yer almadığı bu mutfak dolapları modern bir renk olan kurşuni renk tasarımı ile koyu renk severlerin tercihleri arasında yer alabilir. Depolama alanları zengin ve mutfağınızdaki eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz hazır mutfak dolabı modeli konseptine bürünebilen bu mutfak dolapları her eşyanıza yer açıp kalabalıklığa son demenize yardımcı olabilecek mutfak dolaplarındandır. L tipi mutfağı olanlar için harika bir seçim olabilecek modern görünümlü bu dolaplar sayesinde mutfağımda düzenli görünümü nasıl gerçekleştirebilirim sızlanmasına da son diyebileceksiniz. Bu tarz koyu bir renk seçecekseniz açık renkli bir yemek masası tercihi ile mutfağınızda yemek saatleriniz de daha ferah bir ortamdaymışsınız hissini yakalayacağınız yaşam alanları şeklinde algılamaya başlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir