2016’da salonlarınıza renkli dokunuşlarla hayat vermek ister misiniz?

Salonlarınızı yeni sezon bir koltuk takımı ile daha güzel gösterebilirsiniz
Salonlarınızı yeni sezon bir koltuk takımı ile daha güzel gösterebilirsiniz

Salon dekorasyonlarında değişiklik arayışınıza cevap bulurken sizlerin yanında yer almamı ister misiniz? En güzel salon dekorasyon görünümleri için tercihinizde kaliteli görünüme yer vermeyi düşünüyorsanız öncelikle dekorasyon tarzınızı bilerek son trend mobilya grubu incelemelerinde bulunma tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Salonlarınızda renkli bir dokunuş için modern ya da klasik tarz dekorasyon tercihinize göre A’dan Z’ye dekoratif aksesuar, halı ve mobilya tercihiniz için bütçenizi belirleyerek harekete geçebilirsiniz.

Modern Salonlarınızda Convers tablo kullanabilirsiniz
Modern Salonlarınızda Convers tablo kullanabilirsiniz

2016’nın en beğenilen salon takımları tercihiniz için renk seçiminizde sıcak tonları tercih ederek canlı bir ortam elde etme şansında bulunabilirsiniz. Üstteki turuncu renkli son moda koltuk takımı modelleri gibi bir tercihte bulunarak salonlarınızda canlılığa kendiliğinden yer açabilirsiniz. Duvar dekorasyonlarında da beğenilebilecek standartlarda bir dekor bütünleyiciye yer vermek yerinde bir tercih olacaktır. Koltuğunuza uyum sağlayacak ahşap kenar detayları ile ferah görünüm içinde her zaman vazgeçilmezimiz olacak salon aksesuarlarından olan dekoratif duvar aynaları ile salonlarınız olduğundan geniş görünecektir.Modern salon dekorasyonunun nasıl yapıldığına örnek
Modern salon dekorasyonunun nasıl yapıldığına örnek

Duvar dekorasyonlarında duvar aynaları, dekoratif aynalar, desenli tablolar, dekoratif canvas tablolar ya da dekoratif duvar saati gibi seçimlerle odalar daha bir şenlenebilmektedir. Siz de duvarlarınızdaki bu farklılığı yakalarken oda dekorasyonunda bir ekstra olarak düşüneceğiniz değişim olarak bu tercihi gerçekleştirmelisiniz. Alakasız dekor bütünleyiciler elbette ki kaliteli görünüm yakalmanıza yardımcı olmak yerine dekorasyon stilinizi tamamen alt üst edecektir.

2016 salonlarına göz attığınız zaman resimlerden de anlayacağınız üzere modern görünümlü alanlarda rahat koltuklar, orta sehpalar, modern avize modelleri ile gelen farklılık gibi ayrıntılar  göze çarpacaktır. Salonlarınızdaki şık bir avize farklılığı ile beklentinizi gerçekleştirecek estetik görünümü yakalama şansını hayata geçirmiş olabileceksiniz. Dekorasyon stilinize uygun bir sehpa ve yeni sezon sandalyelerle uyumluluk arz eden ekstra bir alanda geniş salonlarda misafiri bol olanlar için seçim farklılığı oluşturabilecektir. Yaşam üniteleri yerine duvara monte tvlerin yer aldığı salonlar bu sene daha da bir yaygınlaşma göstereceğe benziyor. Salonlarınız zevkinizi aynasıdır. Salon dekorasyonunuzdaki değişim için yazımda bir fikir bulamadıysanız arzuladığınız değişiklik adına neler yapabileceğinizi yorumlar bölümüne ileteceğiniz açıklamalarla yazabilirsiniz. Sizlere yardımcı olarak 2016’nın en güzel salonlarında vakit geçirmenizi sağlamaya çalışacağım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir