2016’de en modern koltukları Aldora Mobilya’dan alabilirsiniz

Aldora mobilya beyaz modern köşe takımı tercihi ile kaliteli görünümler dekorasyonlarınızı bütünleyebilecek.
Aldora mobilya beyaz modern köşe takımı tercihi ile kaliteli görünümler dekorasyonlarınızı bütünleyebilecek.

Aldora Mobilya en beğenilen mobilya markalarındandır. Yeni sezon şık koltuk takımı modelleri seçiminizde Aldora Mobilya marka mağaza ziyaretinde bulunarak odalarınızda renkli ve şık bir sunum ile karşınıza çıkacak olan mobilya modelleri tercihinizi kısa zamanda tamamlayabileceksiniz. Odalarınızda beyazın saflığı, ferahlığı ve geniş gösterim versiyonu ile elde edeceğiniz görünüm için üst resimdeki gibi modern görünümlü bir köşe oturma grubu tercihinde bulunabilirsiniz. Koltuk kullanımı bakımından fonksiyonel olan bu trend köşe takımları yatak olabilir özelliği ile sizlere uzanma koltuğu görünüme getirilip kullanım gerçekleştirebilmeniz yönünde de yardımda bulunabilir. Resimde de gördüğünüz üzere yan taraflarında masa gibi kullanım gerçekleştirebileceğiniz ya da aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz alanlar bulunan çıkıntılı kısımlar takıma ayrı bir boyut kazandırmaktadır.

Kahvenin estetikselliği ile salonlarınıza en modern görünüm ile davet edebileceksiniz.
Kahvenin estetikselliği ile salonlarınıza en modern görünüm ile davet edebileceksiniz.

Kahve renginin şıklığı her daim odalarda kendini belli eden ayrıntılardandır. Üst resimdeki çektirme uygulamasının yer aldığı şık görünümlü koltuk takımları ile salonlarında ya da oturma odalarında klasiklikten ödün vermeyen görünüm zenginliği yakalayabilme fırsatını elde edebilirsiniz. Bakır görünümlü koltuk takımları yerden yüksek ayak yapı özelliği ile sizlerin temizlik esnasınd ayorulma derdine son diyebilmenize de yardımcı olabilmektedir. Oda dekorasyonlarınızı yenilemek amacı ile tercih edebileceğiniz üst taraftaki takım Aldora vitrinlerini süsleyen 2016 koleksiyonları arasındaki en şık modellerdendir.Yeni trend Aldora modern oturma grubu modelleri ile şıklık odalarınızın vazgeçilmezi olabilecek.
Yeni trend Aldora modern oturma grubu modelleri ile şıklık odalarınızın vazgeçilmezi olabilecek.

Estetik duruşu ile salonlarınızda beğeneceğiniz görünümü elde edebileceğiniz üstteki koltuk takımı da rengi, duruşu, modeli, tasarımdaki görünümü ile sizlerin bayılacağınız bir görünümü evinize hakim kılabilecektir. Oda dekorasyonlarınızda en şık görünümleri yakalamanıza yardımcı olabilecek gerek kırlantleri gerekse desenleri ile büyüleneceğiniz bu görünüm eskiyi anımsatıcı desen çeşitliliğin yer aldığı berjeri ile de beğeniyi hak etmeye aday koltuk takımlarından. Duruşundaki asillik ile kendinizden geçebileceğiniz koltuk takımalrı arasındaki en yeni oda görünümlerini yakalamanıza öncü olacak olan görünümlerde farklılık, dekorasyon bütünlüğü ya da aksesuarlarla zenginleştirilen görünüm için seçiminizi gerçekleştirmeye hazır mısınız? Farklı kalitedeki mağaza ziyaretlerinde bulunmaya var mısınız?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir