2016’nın küçük bahçe dekorasyon fikirleri

Bahçe dekorasyonlarınızda dekoratif objelerden faydalanabilirsiniz.
Bahçe dekorasyonlarınızda dekoratif objelerden faydalanabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonları yeni trend değişimlerle beraber değişim gösterir her sene. Bahçesinde zaman harcamayı sevenler bahçe dekor değişiminde ufak da olsa her sene farklılık yakalamak ister. Bahçenizde zaman geçirmek hoşunuza gidiyorsa 2016 sezonunda da değişiklik arayışınızda yeni değişimlerden haberdar olmak isteyeceksiniz. Küçük bahçe dekorasyon fikirleri 2016 dönemi için size tavsiye edebileceğim en etkili değişimler arasında yer alan dekoratif objelerle gelen farklılık rüzgarına bayılacaksınız. Üstteki gibi 2016 bahçe dekorasyon obje alımları ile mini bahçe yolunuza sağlı sollu eklemeler ya da değişiklikler yaparak ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Bahçe havuzu kullanımları ile bahçe görünümlerinizde değişim yakalayabilirsiniz.
Bahçe havuzu kullanımları ile bahçe görünümlerinizde değişim yakalayabilirsiniz.

Bahçe havuzları her sezonda tercih edilen ve kullanımı özelleştirilen alanlardandır bahçelerimizde. Farklı bir kaç dokunuş ile her sene bahçe havuzumuzda istediğimiz değişimi elde edebiliriz. Bahçe havuzunuz doğal oluşumlu bir havuz ise, üstteki resimde olduğu gibi- üzerine güzel bir köprü ekleyebilirsiniz. Bahçe sulamasında kullanabileceğiniz süs fıskiye modelleri alarak yer yer bahçe havuz etrafına eklemelerde bulunabilirsiniz. Havuzunuzda eksik olan taşlarınızı renkli tercih ederek farklı bir bahçe havuz dekorasyonu ile bahçenizi canlandırabilirsiniz. Doğal görünümlü taşları ya da satın alabileceğiniz havuz taşı ya da bahçe heykellerini bahçenize ekleyerek de görünümde estetiksellik elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.Küçük bahçeler için özel çiçek yetiştirme alanları oluşturabilirsiniz.
Küçük bahçeler için özel çiçek yetiştirme alanları oluşturabilirsiniz.

Küçük bahçeniz var diye dekorasyonlarınızda değişim elde etme fikrini rafa kaldıracaksınız diye bir düşünceye girmeniz doğru değildir. Küçük bahçelerde de farklı fikirlerle her sezon bahçede zaman geçirme keyfinizi kendinize özel kılabilirsiniz. Bir sene saksılarda yetiştirdiğiniz çiçekleri bir sene farklı yetiştirme alanları oluşturma fikri ile değiştirip zamanınızın çoğunu bahçenize adayacağınız sıcak günlere başlangıç yapabilirsiniz. Bahçe dekorasyonlarınızda üstteki gibi çiçek yetiştireceğiniz bölümler ayarlama fikrine ne dersiniz? Küçük de olsa düzenli ve bakımlı bir bahçe görünümünü veren bu yetiştirme alanları emek vermeyi sevenler için tercih edilebilecek bahçe dekor değişimleri arasında yer almaktadır. Mini ağaç fikirleri de küçük bahçelerde hoş durabilecek ayrıntılardandır. Küçük bahçeniz için size verdiğimi önerilerden faydalanarak 2016 yılına özel değişimler yaparken sorularınızı cevaplamak için burada olduğumu unutmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir