2017 yılı sonbahar trendleri

2017 sonbahar dekorasyon renklerinden faydalanmak sonbahar mevsimindeki dekoratifliklerde tamamlayıcılık elde edebilmenize yardımcı olacaktır.
2017 sonbahar dekorasyon renklerinden faydalanmak sonbahar mevsimindeki dekoratifliklerde tamamlayıcılık elde edebilmenize yardımcı olacaktır.

Sonbahar ev dekorasyonu 2017 değişimi için sonbahar renkleri sizler için yardımcı olabilecek en önemli alternatif fikirler arasında kendini göstermektedir. Kimi zaman ev ortamında hüzün hissettirse de biraz soğukluk hissini anımsatan bu renkler mevsimsel değişimlerin ev ortamında hissettirilmesinde öncü olabilmektedirler. Sonbahar’ın en trend akımlarından olan üstteki yemek odası dekorasyonundan bir kesit olan görünüm sonbaharın geldiği hissini her hali ile anımsatmaktadır.

2017 sonbahar renk trendleri ile odalarınızda huzuru yakalamanız mümkün.
2017 sonbahar renk trendleri ile odalarınızda huzuru yakalamanız mümkün.

Duvar renkleri, çiçek seçimleri, tablolar, şifonyer rengi ve duruşundaki hissiyat ile sonbahar döneminde eviniz içni birkaç fikri bir arada tutan üstteki değişimden de faydalanabilirsiniz. Sonbahar mevsimi geliyor olsa da bu kadar soğukluk burada olmaz diyenler için mumların etkisi ile yakalanabilecek loş ve romantizm dolu ortamalr oluşturma fikri de tamamen zevkinize bağlı gerçekleştirebileceğiniz oda dekoratiflikleri olarak hafızalarınızda yer alabilir.2017 sonbahar dekorasyonu yaparken güz mevsimini hissettirici renk alternatifleri işinize yarayabilir.
2017 sonbahar dekorasyonu yaparken güz mevsimini hissettirici renk alternatifleri işinize yarayabilir.

Üstteki dekoratifliklerde ilk göze çarpan ayrıntı olan kırlentler sonbahar geliyor diye odada resmen bangır bangır bağırıyor. Kırlent kılıflarındaki renk ve estetik görünümler sonbaharın ahengini ve esintisini oda ortamlarına hakim kılabilmektedir. Sizlerin değişimde aradığınız farklı noktaları hissettirecek olan sonbahar dekoratifliklerinde üstteki orta sehpa modeli olan ahşap seçimde özel bir görünüm için elde edilmek isteneni verebilecektir. Duvar renginin solukluğu, krem rengi mobilya modeli, sonbaharın esintisini bir arada toplayan halı tasarımı, köşede yer alan dekoratif objeler ile sonbahar da nasıl dekorasyon yapmalıyım diyenler için bu oda harika bir örnek teşkil etmektedir. Tek yapacağınız hangi odanızda nasıl bir sonbahar etkisin yakalamak istediğinize karar vermek olmalıdır. Odanızda renklerle mi, dekoratif objelerle mi yoksa farklı renk seçenekleri ile mi sonbahar etkisini yakalamak istiyorsunuz öncelikle bu hususa karar vererek hafızanızda sizlerin beğeneceğiniz 2017 sonbahar oda görünümüne bir şekil vermeniz gerekmektedir. Bu kararı verirken her ayrıntısı ile mükemmeli arayanlar için burada farklı fikirlerde bulunmak adına sizlerden yorum beklediğimi unutmamalısınız. Benimle irtibatta kalın, en özel sonbahar oda görünümlerini yapabilme imkanı daima sizlerle olsun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir