2017’de en trend banyo görünümleri

Kalebodur önerilerinde en yeni modeller ile trend banyo dekorasyonu gerçekleştirebilmeniz mümkün.
Kalebodur önerilerinde en yeni modeller ile trend banyo dekorasyonu gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Banyo dekorasyonunda en yeni fikirlerle dolu dekor anlayışlarını banyo dekorasyonlarınızda değerlendirmeye ne dersiniz? Fayanslar ve yeni sezon Kalebodur trendleri her sezon ilgi çekiciliği üzerinde toplamayı başarmış seçenekler arasında kendini gösterebilmektedir. Huzura davetiye çıkarmak istediğiniz banyolarınızda mavi renkler, çiçek desenleri, cam duşakabin modeli tercihi gibi alternatifler ile banyo ortamlarında estetik görünümlere yer açılabilir. Banyolarınızda özel görünümler yakalamak için değişimlerde bu seçimler arasından gerçekleştireceğiniz tercihler yukarıdaki tarz bir banyoya sahip olabilmenize yardımcı olabilecektir.

Mor renkli banyolar ile temizliğinizi enerjik bir havada gerçekleştirebilme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Mor renkli banyolar ile temizliğinizi enerjik bir havada gerçekleştirebilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Banyo dekorasyonları zaman zaman renkli görünümler ile etkili banyo dekorlarına davetiye çıkarabilmektedir. Mor rengin ahengini banyoya hissettirip ortamın enerjisini yükselten renk seçimi cesur ama etkili bir görünümü yakalamanızı sağlayabilecek bir tercih olabilecektir. Fayanslar, klozet, banyo dolapları, şık depolama alanları, banyo fayansları, dekoratif banyo aynası gibi dekor ürünleri ile banyolarınızda istediğiniz etkili görünümü yakalamanız mümkün olabilecek. Mor renk seçiminde tercihiniz olan banyo ürün değişimlerinde boğucu hava yaratmaya neden olmayacak seçimlerle istediğiniz etkiyi yakalamanız sizlerin elinizde. Yine de mor renk cesur kişilerin dekorasyonda uygulayabildikleri seçim olabilen renklerdendir.Yeni banyo dekorasyonu yaparken tavan aydınlatması farklılıkları çözümünüz olabilir.
Yeni banyo dekorasyonu yaparken tavan aydınlatması farklılıkları çözümünüz olabilir.

Ferah bir ortam için ise banyo küvetlerinden faydalanmak akıllıca bir seçim olabilecektir. Beyaz duvarlar, raflar, lavabolar, havlular,….daha neler neler. Banyo denildiğinde akla gelebilecek her ayrıntı banyonuzda farklılık yakalarken eliniz ayağınız olabilecek. Üst resimde tercih edebileceğiniz görünümler listesinde kendini gösteren bir seçenek olacak olan tavan aydınlatmaları ya da banyo nişleri en kaliteli farklılıkları yakalamanızda sizlere öncü olabilecektir. Banyonuzda nasıl bir değişim istediğiniz konusunda kara vermeniz durumunda kısa zaman dilimi içinde tercihinize göre yön vereceğiniz uygulamalarda bana danışmak isterseniz her saat burada olduğumu aklınızdan kaçırmamalısınız. Banyo dekorasyonu ile 2017 yılında evinizde damga gibi düşen ayrıntılara yer vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise bir an önce banyo dekorundaki değişimler için alışverişe çıkma zamanınız geldi demektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir