2017’nin En Şık Salon Dekorasyon Fikirleri

2017 renkli salon dekorasyon fikirleri ile salonlarınızda etkileyicilik yakalayabilirsiniz.
2017 renkli salon dekorasyon fikirleri ile salonlarınızda etkileyicilik yakalayabilirsiniz.

2017 sezonunda farklı bir dekorasyon görünümü için hazırlığa mı girdiniz? Farklı renkler ve şimdiye kadar tercih etmediğiniz dekorasyon uygulamaları ile odalarınızda bambaşka görünümler yakalayabilmek elinizde. Lüks ve ihtişam zincirini odalarınızda hissettirici konumu ile karşınıza çıkan üst resimdeki dekorasyon modeli son derece modern görünümlü bir oturma odası dekorasyonu olmaya hak kazanabilmiş bir uygulamadır. Odalarınızda etkili görünüm yakalamak istiyorsanız yastığından halısına; puf modellerinden dekoratif aksesuarlarına kadar her değişik modeli ile sizleri beğenilecek oda görünüm ile baş başa bırakan oda dekorasyonlarına merhaba diyebilirsiniz.

2017 son moda salon dekorasyonu fikirleri ile ihtişamlı ortamları evinizde görmeniz kaçınılmaz olabilecektir.
2017 son moda salon dekorasyonu fikirleri ile ihtişamlı ortamları evinizde görmeniz kaçınılmaz olabilecektir.

renkli bir tarzınız varsa ve genç odası gibi renkli bir oda dekorunu oturma odanızda görmek istiyorsanız göz alıcılığı üzerinde toplayan üst uygulamayı deneme tercihinde bulunabilirsiniz. Sıcak renklerin bütünlüğü ile iç açıcı bir sunum yapmayı başarmış olan oda sahibi bu odada vakit geçirdiği her an enerji doluyor olsa gerek. Ben bu kadar canlı renklerin hakim olduğu bir odada üzerimdeki tüm negatif enerjiyi bir kenara bırakacağımdan eminim. Sizinde bu konuda hem fikir olacağınızın garantisini verebilirim. Sarı, kırmızı, pembe renklerin etkisini sadeleştirici özelliği ile tercih edebileceğiniz beyaz rengi kombinlerde sık kullanarak fazla canlılığı biraz durultup oda dekorasyonunu boğucu havadan kurtarma şansını yakalayabilirsiniz.Saloni mobilya yeni sezon koltuk takımı modelleri şıklığı yakalamanızda bir numaralı tercihiniz olabilecektir.
Saloni mobilya yeni sezon koltuk takımı modelleri şıklığı yakalamanızda bir numaralı tercihiniz olabilecektir.

Mobilya modellerindeki yeni trend görünümlerden tutunda renkli kırlentlerle bir araya gelerek oluşturulan enginliğe kadar her ayrıntı farklı bir oda dekoratifliğine yer açıcı işlevselliği ile sizlerin beğeneceğiniz güzellikleri bir araya getirebilecektir. Şık aydınlatma üniteleri tercihi ile de oda görünümleri bambaşka konuma girip ihtiyaç giderici ünite yerleşimleri ile oda farklı bir ambiyans yakalanacak konuma gelebilir. Nötr bir renk olan gri ile boyanmış duvarların bu estetik görünümlü yeni sezon koltuk takımları ile oluşturduğu şıklık ayrı bir güzellik oluşturmuştur. Siz de farklı renkler, farklı etkiler, farklı unsurlar diyenlerdenseniz ve etkili görünüme evet diyerek kendi adınıza evinizde bir değişim yakalamak isteyenlerdenseniz doğru örnek incelemeleri ile evinize hayat verebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir