Abiye elbiseleriniz için saç modelleri

 

abiye saç modelleri
abiye saç modelleri

Sizin için önemli gece davetlerinin tartışmasız giyimi abiyelerdir.Abiye kıyafet taşımak detaylara önem vermekle olur.Bu sebeple ayakkabınız,çantanız ,makyajınız ve saçınız kıyafetinizle doğru orantılı olmalı. Bazen bayanlar aylar öncesinden katılacağı özel gün için abiye modeli arayışına girer. İnce eleyip sık dokuyarak kendinize en uygun abiye modeli ve rengin de karar verir. Saç modeliniz abiye modelinin belli olmasından sonra belli olacaktır. Abiye modelinize en uygun saç modeli için kuaförünüz ile birlikte karar verirseniz en sağlıklı sonuç elde edeceksinizdir.abiye saç
abiye saç

Makyajınız,ayakkabı ve çantanız giydiğiniz kıyafet ile birebir bütünlük sağlamalı.Diğer önemli unsurumuz ise yılın trendlerine bağlı kalarak kıyafetinize uygun olacak saç modelinizdir.Abiye kıyafetiniz üzerine yapacağınız saç kıyafetinizin görüntüsünü ya daha çekici kılacak yada sizi uygunsuz bir görüntüye sokacaktır.

Makyajınız yaşınıza ve kıyafetinize uygun olmak zorundaysa ,saç kesimi,modeli ve rengide yaşınız ve abiye elbiseniz ile ahenkli olmalıdır.2016 yılının saç trendlerinin başını örgü saç topuz ve örgülü saç modelleri çekiyor bunu defalarca belirttik.


çok şık saç modelleri
çok şık saç modelleri

Abiye elbisenizin sırtı açık ise saçlarınızda uzunsa yandan toplamanızı öneririm.Eğer abiye kıyafetiniz askılı ise boynunuzu ortaya çıkaran saç topuzu doğru seçim olacaktır. Günümüz de özellikle genç bayanlar çok abartılı saç modellerinin aksine daha sade saç modellerini tercih etmektedir. Abiye kıyafetinin üzerine düz çekilmiş bir fönlü saçlarla davete katılan bayanların sayısı oldukça fazladır. Burada şunu söylemek isterim ki en güzel abiye saç modelleri uzun saçlar da daha güzel duruyor. Kısa saçlı bayanlar ise hiç üzülmesin.. Günümüz de birçok şeyin çaresinin olduğu gibi kısa saçlı bayanların da saçlarını anın da uzatabilecek farklı metotlar vardır. Bir peruk, çıtçıtlı yada kaynak saçlar ise kısacık saçlarınızı istediğiniz uzunluk ta uzatabilir ve beğendiğiniz uzun saç modelini uygulatabilirsiniz.

Abiye elbisenizin üzerine gösterişli aksesuarlar kullanacaksanız ,her zaman toplu saçları tercih ederek takılarınızı ortaya çıkarmalısınız.

 

Çiçek desenli ayakkabı modelleri konumuz incelemek için tıklayınız

 

Modern fayans modelleri konumuz incelemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir