Abiye Örgü Şal Modelleri Çok Zarif Çok Hoşlar Doğrusu

Abiye Örgü Şal Modelleri– Abiye şal modelleri, mevsim geçişlerinde ve katıldığınız özel günlerde üzerinize alabileceğiniz ve abiye kıyaftlerinize kombin yaparak kullanabileceğiniz tasarımlar ile bayanların şıklığını tamamlıyor. Sizler için en güzel, değişik abiye örgü şal modellerini galerimiz de bir araya getirdik. Galerimizi tıklayarak farklı renk ve modellerden oluşan abiye şal örnkelerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Sadece yazları bir ihtiyaç değildir şallar artık ince şallar yazın en gözde aksesuarları arasında. Özellikle sizler için yazlık abiye şal modellerini derledim. Hepsi o kadar şık ki görünce hayran kalacaksınız. Özellikle özel davetlerde kullanabileceğiniz abiye örgü şallarla şıklığınıza şıklık katacaksınız.

abiye orgu salabiye orgu sal

Özellikle yaz için yukarıdaki örnek gibi file şallar çok uygun olacaktır. O kadar çok file var ki bence işinizi kolaylaştıracak daha kolay bitirebileceksiniz diye düşünüyorum. Abiye kıyafet üzerine elbise ya da ceket pantolon üzerine çok şık yakışacaktır. Diğer bir modelimize dilerseniz göz atalım hanımlar. Örneğin bir davete gideceksiniz ve yeni kıyafetiniz yok. Bu tür abiye bir şal sizi kurtaracaktır. Omuzlarınıza alarak dikkatleri şal üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz. Böylece kimse sizin kıyafetleriniz ile ilgilenmeyecektir. Örgü şallar el emeği göz nuru yapılmış çok hoş ince düşünülmüş hediye de olabilirler.


orgu abiye sal ornegi

orgu abiye sal ornegi

İçinde bulunduğumuz yaz aylarında aslında koyu renkler pek tercih edilmez ama ben size modelleri çok beğendiğim için sunmak istedim bu örnekleri. Dikkat ederseniz renkleri hepsi koyu ama siz rengini dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Yazlık daha açık modeller yaparak hoş bir şekilde kullanabilirsiniz. Yine yazlık kullanabileceğiniz bu modelleri de görmenizi istiyorum. File işi üçgen şallar başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Galerimizde daha fazla örnek ile siz de yeni bir şeyler örmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olabildiysek ne mutlu. Kız çocuklarınız için de abiye şallar örebilirsiniz. Örerken ve kullanırken aynı mutluluğu yaşayacak zevk duyacaksınız. Aşağıda gördüğünüz gibi son örneğimiz yer alıyor hanımlar. Bu modeli ben çok beğendim ve sona bıraktım. Çiçek motifleri ile harika görünüyor sizce de öyle değil mi?

yazlik abiye orgu sal

yazlik abiye orgu sal

Abiye Şal Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir