Adanada 3 Yaşındaki Çocuğu İstismar Eden Adamdan Kan Donduran İfade

Adanada 3 Yaşındaki Çocuğa İstismar– Adana’da birkaç gün önce gerçekleşen 3 yaşındaki çocuğa tecavüz olayında yeni gelişmeler var sizlere aktarmak istedim. Şu hayatta daha ne kadar böyle pislikler yaşamaya devam edecek. Daha ne kadar hapiste biz bunları beslemeye devam edeceğiz. Bunların bırakın beslenmeye nefes almaları bile hak değil. Birkaç gün önce gördüm bu haberi ya diyorum bu insanların derdi ne neden bu kadar vicdansız ve acımasız olmuşlar ne yeyip ne içiyor bu millet. Bu kadar acımasız olunabilir mi? Allahım böyle insanlara fırsat vermesin artık inşallah. Çünkü bir anne olarak düşündüğümde gerçekten böyle haberler hem canımı sıkıyor hem içimi kanatıyor. Bırakın anne olmayı birazcık içinde insanlık olan vicdan olan bir kişi de bu olaydan çok kötü etkilenip üzülebilir. Ya sen ne istiyorsun küçücük daha konuşmayı yeni öğrenen sabiden.Kendi duygularımı çok gizleyemiyorum ne yazık ki böyle haberlerde tarafsız olabilmem mümkün değil. Versinler böyle insanları hapislerde beslemek yerine milletin eline verin hadi bakalım yine olabilecek mi böyle şeyler. Acilen bence bu tür suçlara yeni bir yasa çıkarılmalı. Sosyal medya bu haber yüzünden ayağa kalkmış durumda ki sadece küçük günahsız çocuklara değil ağzı dili olmayan hayvancağızlara da yapılıyor bu kötülükler. Adanada birkaç gün önce gerçekleşen tecavüzü gerçekleştiren o mahluk adam infaz edildi gibi haberler çıktı ama doğru olduğuna inanmıyorum zaten aldığımız haberlere göre de gizlice başka bir hapse götürüldüğüne dair haberler var.


Tecavüzcü yeni ifadesinde olayı kabullenmiş yaptım demiş olmayasıca mahluk. Bir düğüne davetli olmadığı halde gittiğini alkollü olduğunu o gece çocukla aynı odada bulunduğunu çok alkollü olduğunu tabii bu bir bahane değil kesinlikle ve o pis olayı gerçekleştirdiğini ifade etmiş. Düğün evinde önce bir müddet çalan müziği dinlediğini sonra içeri girdiğini ve odada uyuyan 3 yaşındaki çocuğu gördü kendi kıyafetlerini ve çocuğun kıyafetlerini çıkarıp tecavüz eden pisliği dışarıdan eve giren biri farketti. Çocuğun olay sırasında ağlamaya başladığını ifade etti sonrasında dışarıdan birinin farketmesi ile Sedat K’nın üzerine tuğla ile yürümesi ile çıplak bir şekilde kaçmaya çalıştı. Sonunda yakalanan Sedat K. Çarşafa sarılıp sağlık muayenesine getirildi hastane önünde de linç edilmek istendi. Tutuklandığı cezaevinde mahkumlar tarafından linç edilmek istenen tecavüzcü tek kişilik hücreye konuldu aynı zamanda intihar etmesi de engellendi. Şuan ise götürüldüğü cezaevi açıklanmadı. Yaptığımdan pişmanım dedi tecavüzcü ama pişman olmadan önce ben ne yapıyorum diyecekti. Küçük çocuk ise tedavisi devam ettiği doğrulandı. Hiç düşünemiyorum o çocuk şuan ne halde ne istedin be şerefsiz küçücük sabiden Allah şu mübarek günde sen de yaptığının 40 katını çek inşallah. Ama bu tür suçlar için caydırıcı olması adına yeni yasa şart diye düşünüyorum.

Adanada 3 Yaşındaki Çocuğu İstismar Eden Adamdan Kan Donduran İfade” için 6 yorum

 • 22 Şubat 2018 tarihinde, saat 09:27
  Permalink

  Ya da en kısa yoldan bunları kazığa oturtmak… O zaman değil sarhoşken hiçbir halde böyle bir itliğe ( pardon burada onlara it diyerek köpeklere hakaret ettim çünkü böyleleri bence köpekten bile daha aşağı ) cesaret edemezler… Pis heriflerin Allah her iki dünyada da layığını verir inşaAllah … Âminnn.

 • 22 Şubat 2018 tarihinde, saat 09:21
  Permalink

  Bence önce hadım edilsin ama kimyasal hadım değil bildiğimiz klasik yoldan sonrada idam edilsin öteki sapıklara ibret olur ve böyle bir şeye niyetleri varsa bile cesaret edip yapmaya kalkamazlar, bu sayede bizim de içimiz bir nebze rahatlar da çocuklarımız-büyüklerimiz-hayvanlarımız güvende olur…

 • 18 Şubat 2018 tarihinde, saat 07:30
  Permalink

  Sadece tek isteğimiz acı çekerek infaz edilmesi

 • 18 Şubat 2018 tarihinde, saat 07:30
  Permalink

  Sadece tek isteğim infaz

 • 17 Şubat 2018 tarihinde, saat 15:51
  Permalink

  Bence bu tür şerefsizler idam edilmeli

 • 17 Şubat 2018 tarihinde, saat 10:12
  Permalink

  3 oha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir