Ahmet Maranki’den grip ve soğuk alğınlığına özel karışımlar

68

 

ahmet maranki grip tedavisi

ahmet maranki grip tedavisi

Kış ayları denince  benim ilk aklıma gelen grip ve soğuk algınlığı oluyor. Sık sık grip olan biri olarak bu konuda özellikle doğal yöntemler hususun da araştırmalar yaptım. Benim gibi evde doğal yöntemler ile grip tedavisi arayanlar için Ahmet Maranki’nin önermiş olduğu bitkisel karışımlar hakkın da edindiğim bilgileri sizlere aktarmak istedim. Ünlü şifa yöntemleri uzmanı Ahmet Maranki ,grip olmanızı  engelleyecek,grip,nezle yada soğuk alğınlığı yaşıyorsanız bu bela hastalıkları vücudunuzdan savacağınız muhteşem bir kür tarifi veriyor. Kişilerin öksürüp,hapşırması,havaya mikrop dağıtmalarının ve diğer kişilere solunum yoluyla geçirmelerinin en yaygın olduğu dönem genellikle kış ayları oluyor. Mevsim geçişlerinde de havaların güzel olmasına aldanarak birden açılıp saçıldığımız zamanlarda da mutlaka grip olmuşluğumuz oluyor. Aktarcılardan kolaylıkla temin edebileceğiniz bitki ve baharatlar ile eğer doktor tedavisi yanın da birde doğal yöntemler denemek isteyenler için Ahmet Maranki’nin bitkisel kür tarifini paylaşıyorum.

.

grip için doğal çözüm yolları

grip için doğal çözüm yolları

İşte o mucize karışım..
Soğan suyu sıkılır, 1 çay bardağı su, bir miktar balla karıştırılıp günde 2-3 defa içilir. Ayrıca balın ayrıntılı olarak faydaları için burayı tıklayabilirsiniz.
1 bardak kaynar suya, 2 gram ıhlamur konulur. 10 dakika bekletilip, günde 3-5 bardak içilir.
1 bardak kaynar suya, 1 çay kaşığı tarçın konur. 10 dakika bekletilip, günde 2-3 bardak içilir.
1 bardak kaynar suya, 1 çay kaşığı zencefil konur. 10 dakika bekletilip, günde 3 bardak içilir.
1 bardak kaynar suya, 5 gram biberiye konulur. 10 dakika bekletilip, günde 2-3 bardak içilir.
1 bardak suya, 10 gram maydanoz konulur. 5 dakika kaynatılıp, 10 dakika bekletilir. Suyuna bal ve limon ilave edilerek günde 3-4 bardak içilir.
Her bir fincan için, parmak ucu kadar kök zencefil, 1-2 parça hibiscus, 2 çay kaşığı kadar kuşburnu, 1 tatlı kaşığı kadar ıhlamur çiçeği veya yaprağı, 1 adet karanfil 2-3 dakika kaynatılır ve 2-3 dakika kadar da demlenir. Çok ince bir dilim limonla, şekersiz olarak günde 3-4 fincan içilir.
1 tatlı kaşığı balı, 1,5 çay kaşığı toz zencefili ve 1 çay kaşığı toz zerdeçalı karıştırarak, macun yapıp sabah akşam yutmak faydalıdır.

Gripten Korunmak İçin Diyet Önerisi İçin Tıklayınız

Gripten Korunma Yolları İçin Tıklayınız

Paylaşım
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaşım