Ailecek İzlenebilecek Film Önerileri Tatili En Güzel Değerlendirme Yöntemi

304

Ailecek İzlenebilecek Önerileri– Çocukların yaz tatili başladı ve anne baba ile etkinlik yapmanın tam zamanı aslında. Ailecek yapılabilecek etkinliklerden biri de film izlemek. Bu filmleri eleyip çıkarmak gerekiyor aradan ki yetişkinlere uygun olan filmler çocuklara kesinlikle uygun olmuyor. Tüm ailenin izleyebileceği filmlerle hem daha güzel vakit geçirmiş olacaksınız tatilin de tadını doyasıya çıkarak çocuklarınız. Sizler için araştırdım öncelikle şuan vizyonda olan ailecek izlenebilecek filmlere bir göz atalım ne dersiniz? Belki çocuklarla bir gününüzü sinemada izlemek istersiniz. Sonrada evde internetten izleyebileceğiniz filmlere göz atalım.

16 Haziranda yeni vizyona giren bir filmi Arabalar 3. Aslında kategorisi yanında macera ve türlerini de barındıran eğlenceli bir film. Pixar filmleri hep kaliteli olur zaten. türünün en güzel örneklerinden arabalar filminin bir serisi çok sevildi demek bu kadar diye siz de düşünebilirsiniz. Evet öyle ki özellikle erkek çocuklarının çok hoşuna gidecek bir film. Sadece çocukların değil tabii ben bile çok filmini çok fazla normal filme tercih ederim. filmleri gerçekten şu yıllarda hakkıyla yapılıyor. Yine 9 Haziranda vizyona giren bir filmi Prenses Ve Kurbağa filmine de gidebilirsiniz. Eğlenceli ve ailecek keyif alabileceğiniz bir film. Neşeli Dalgalar: Dalgamanya 9 Haziranda vizyona giren hem komedi hem animasyon hem filmi. Keyifle birlikte güzel vakit geçireceğinize eminim. Trt Çocuk kahramanlarından Nane İle Limonun da filmi vizyonda. 12 Mayısta vizyona giren Nane ile Limon Kayıp Zaman Yolcusu filminde hem gerçek karakterler hem animasyon karakterler birlikte rol almakta. Eğlenceli ve macera dolu bir film izlemeye hazır olun.

Sinemaya gidecek vakit bulamıyorsanız evde intenetten tercih edeceğiniz bir film ile de ailecek güzel zaman geçirebilirsiniz. Çocukların en çok ihtiyaç duydukları şeydir anne babaları ile birlikte zaman geçirmek onlara bu zamanı mutlaka tanıyın. Nette bulabileceğiniz en güzel aile filmlerini sıralarsak. Oyuncak Hikayesi, çocuğunuzun yaşına göre Harry Potter serisini izleyebilirsiniz. 2009 yılı yapımı Up yani Yukarı Bak filmi yine animasyon ve ailenin birlikte izleyebileceği güzel bir film. Karlar Ülkesi, Shrek serisi, Kayıp Balık Nemo, Madagaskar, Garfield, Buz Devri animasyonları yanında, Babamın Penguenleri, 2008 filmlerinden olan Macera Adası da ailecek izlenebilecek bir film.

Paylaşım
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaşım