Anlatımlı Örgü Bebek Tulum Yapılışı Çok Kolay Ve Pratik

Anlatımlı örgü bebek tulum yapılışı, Anlatımlı ve videolu örgüden yapılmış bebek tulum modelleri hususunda sizlere bilgiler sunacağım. Daha önceki konumdan sizlere sadece modeller şunmuştum ve anlatımını daha sonra yapacağımı söylemişti. Kısmet şimdiye demek ki 🙂 İşte ilk örneğimiz önünde minik bir ayıcık deseni bulunuyor. Hayvan figürleri daha öncede söylediğim gibi bebek örgülerine çok yakışıyor. Dilerseniz hayvan figürlü örgü bebek bere modelleri yazımızı da buradan inceleyebilirsiniz.

krem rengi ayicik desenli orgu bebek tulumu
krem rengi ayicik desenli orgu bebek tulumu

Şimdi öncelikle nasıl yapıldığı ile ilgili güzel bir video eklemek istiyorum sizlere. Öncelikle anlatımını Derya Baykal’ın programında yapmışlardı oradan bir video eklemek istiyorum sizlere. Hemen aşağıda görselini gördüğünüz örnek bebek tulumunun yapılışı hemen görselin altındaki videoda ayrıntılı anlatımını bulabileceksiniz.derya baykal orgu bebek tulum
derya baykal orgu bebek tulum


Videonun hemende altından arkadaşlarım harika anlatımlı olarak yapılmış güzel bebek tulum modelleri galerisini ekliyorum. Resimlere tıklayarak görselleri daha büyük halde görebilirsiniz. En güzel örnekleri sizler için bir araya getirdim. Kullanışlı ve sıcacık kışa hazırlık için bebeğinize bu tulumlardan yapabilirsiniz. Dilerseniz lafı çok uzatmadan galerimize geçelim.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir