Antre dekorasyonunuz 2017’de daha başka olsun

Antre duvar dekorasyon modeli tercihinizde şık tablolardan faydalanabilirsiniz.
Antre duvar dekorasyon modeli tercihinizde şık tablolardan faydalanabilirsiniz.

Antre dekorasyonları ev girişlerinde kendinizi iyi hissedebileceğiniz ortama girişleri canlandırıcı etkileri ile önemsenen dekoratifliklerdendir. Antrelerde tercih edilebilen tablo modelleri üst resimde de göreceğiniz üzere farklı bir dekoratifliğe yer açıcı pozisyonda karşımıza çıkabilmektedir. Canvas tablo modelleri parçalı görünümleri ile daha bir estetik durabilecekken manzara resimelri ile yağlı boyanın şehvetini de antrenizde yaşatabilme özgürlüğünden faydalanmayı deneyebilirsiniz. Antre görünümünde üst resimde yer alan 6 adet tabloda adeta birbirini takip eden doğa manzaraları ile son derece iç açıcı ortamlar elde edilmiştir. Siz de bu tarz bir antre görünümü ile ev dekorasyonlarınıza yeni bir hareketlilik katabilirsiniz.

Bellona romeo portmanto modeli 2017 ile antreleriniz estetik anlam kazanabilir.
Bellona romeo portmanto modeli 2017 ile antreleriniz estetik anlam kazanabilir.

Portmanto modelleri ya da kapı önü yerine içeriye yerleştirebileceğiniz kapalı ayakkabılık modelleri ile dekoratif görünümleri giriş bölümlerine kendiliğinden davet edebilirsiniz. Kimi portmanto modelleri aynalı görünümü ile bir üründe iki işlevselliği aynı anda karşımıza çıkarabilmektedir. Kimileri portmonto yerine dresuar model uygulamaları ile daha estetik görünümler yakalama tercihinde bulunabilmektedir. Zevke göre tercihlerle antrelerinizi özelleştirirken en dekoratif sunumlarla evinize gelenlerinizi iç açıcı bir ortama davet edercesine iç ferahlatabilirsiniz.Geometrik desenli antre duvar kağıdı ya da dekoratif aynalar antrelerinize ayrı hava katabilir.
Geometrik desenli antre duvar kağıdı ya da dekoratif aynalar antrelerinize ayrı hava katabilir.

Antre dekorasyonlarınızda karmaşaya yer vereceğinize farklı duvar kağıdı model uygulamaları tercihi ile de değişim yakalayabilirsiniz. Aynalar da antre dekorasyonlarında olmazsa olmaz tercih seçenekleri arasında kendini belli edebilmektedir. Dekoratif ayna modelleri seçiminiz ile oda görünümlerinizde şık görünümler yakalayabilmeniz mümkün olabilecektir. Resinde görüldüğü üzere duvarlarda genişliği yansıtıcı işlevselliği ile gördüğünüz düz görünümlü dekoratif ayna ferah bir antre sunumu gerçekleştirebilmektedir. dilerseniz varaklı ayna modeli çeşitlerine de göz atarak daha zengin bir dekorasyon elde edebilme imkanı yakalayabilirsiniz. Dekorasyonlarınızda zenginlik vazgeçilmeziniz olsun tarzınızı gerçek kılacak olan  seçenekleri karşınıza çıkarak resimlerim ve daha farklı alternatifleri uygulama tercihleriniz ile antreleriniz sayesinde ev ortamınızda huzuru hissedebileceksiniz. Farklı seçimleriniz ve uygulamalarınız için benden fikir almak için burada daişma sizleri beklediğimi unutmamalı, arada bırakacağınız yorumlarla farklı görünümler yakalayacağınızı unutmamalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir