Anvelop etek trendi bahar ve yaz aylarında bomba gibi patlayacak

anvelop etek modelleri
anvelop etek modelleri

Moda dünyasında, trendlerin hızlı geçişlerini yakalamak oldukça zorken ,yepyeni bir trendin bahar ve yaz aylarında gün yüzüne çıkacağı bilgisini sıcağı sıcağına sizlerle paylaşmak istedim. Anvelop etek trendi ilkbahar ve yaz aylarında boy gösterecek sevgili hanımlar.Oldukça modern bir görünüme sahip olup ,kadının dişiliğini bir kat daha vurgulayan anvelop etekleriniz yaz ve bahar aylarında askılı bluzlarınızla rahatlıkla kombin edebileceksiniz. Birçok ünlü markanın da koleksiyonun da bayanlara sunulan anvelop etek modelleri, farklı renk ve modelleri ile bayanların da büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor. Fiziğine güvenen özellikle uzun boylu bayanlara mini anvelop etekler çok yakışıyor. Kısa giymeye cesaretiniz yoksa o zaman uzun anvelop etek modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yaz oldukça sık göreceğimiz farklı renklerden oluşan anvelop etek modellerini değişik şekiller de kombinleyerek hem günlük hem de özel günler de tercih edebilirsiniz.

İlkbahar aylarında ise jean ve tek renk gömleklerinizle anvelop eteklerinizi tamamlayabilirsiniz.Çoğunuz hatırlayacaktır,geçtiğimiz yıllarda zarf etek trendi birden boy göstermişti.Zarf etekler biraz daha kısa boydaydı,anvelop etekler ise zarf etek görünümüne yakın ama boy olarak dizden aşağı seviyede.

anvelop uzun etek
anvelop uzun etek

Bahar ve yaz aylarında sokak modası’nda sıkça görmeye alışacağımız anvelop eteklerin kuşaklı modelleri,halka toka kemerli modellerini fazlasıyla göreceğiz.Drapeli anvelop etekleride es geçmeyelim sevgili hanımlar.


Fiziğine ve duruşuna güvenen hanımlar ise kısa anvelop etekleri tercih edebilirler.Tamamen tercih size ait.

anvelop mini etek modeli
anvelop mini etek modeli

 

Resimdeki mini anvelop etek bahar ayları için oldukça iddialı modellerden.Kombine dikkat ederseniz ,ekru gömlek ve el çantasıyla cool ötesi bir duruş sergiliyor.

Erkekler için en etkili parfüm önerileri

Fransız Saç Örgüsü Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir