Arabalı Örgü Bebek Patik Modelleri Çok Tatlılar

Arabalı Örgü Bebek Patik Modelleri– Kız ve erkek bebekler için oldukça şirin ve farklı renklerden oluşan arabalı patik modelleri ile ilgili görselleri sizler için galerimiz de bir araya getirdik. Kış aylarında bebekler için önemli bir ihtiyaç olan patik modelleri arasında bayanların büyük ilgisini çeken arabalı patik modelleri, değişik, en güzel ve yeni modellerle sizleri galerimizde bekliyor. Galerimizi tıklayarak arabalı bebek patik modellerini daha yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

arabali örgü pembe patik modeliarabali örgü pembe patik modeli

Renk renk bebeğinizin ilgisini çekecek arabalı patik modelleri ile ona ayaklarını daha sıkı tutmayı öğretebilirsiniz. Bebeğiniz ayağındaki çorap ya da patik tarzı şeyleri hemen çıkarıyor giymek istemiyorsa bu patik modelleri onların da çok ilgisini çekecektir. Araba patik örnekleri aslında daha çok erkek bebeklerin ilgisini çekecektir. Kız bebekler için de galerimizde onlara özel renk ve tasarımlarda arabalı patik örneklerini görebilirsiniz. Kızlar için bir önceki yazımızda sunduğumuz incili bebek patik modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Kurdelalarla süsleyebileceğiniz eğlenceli düğmelerle patik örneğine farlar yapabilirsiniz. Yukarıdaki pembe patik örneğinde çiçek motiflerini kullanarak kız bebekler için çok şık arabalı patik örneği yapılmış. 


arabali örgü bebek patik örnegi

arabali örgü bebek patik örnegi

Kışın artık bebeğinizin ayakları üşümeyecek sık sık hasta olmayacak. Hatta misafirliğe, dışarı çıkarken de arabalı patiği bebeğinize giydirebilirsiniz. Renk renk değişik örneklerden oluşan galerimize göz atmadan geçmeyin derim. Bebeğiniz için size ilham verecek örnekleri özenle derledik. Sizlere bir de daha kolay olması açısından derya baykal programından alıntı arabalı patik yapılışına ait bir video sunmak istiyoruz. 

 

Arabalı Patik Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir