Asimetrik kesim elbiseler geri dönüyor

asimetrik elbise modelleri
asimetrik elbise modelleri

Biz bayanların giysi dolaplarının demirbaşı olan elbise modelleri, her mevsim gerek günlük gerekse özel günlerimizin vazgeçilmezleri arasın da yer almıştır. Mevsimine ve sezonuna göre farklı elbise modelleri ünlü giyim markalarının koleksiyonların da yer alarak banlara sunulmaya devam ediliyor. 2016 ilkbahar yaz modası hakkın da bilgi edinmek isteyen modasever bayanlar için hemen söyleyelim ki bu sene asimetrik kesim elbise modelleri oldukça trend olacak tasarımlar arasın da yer alıyor. Günlük elbise modelleri, abiye elbise modelleri ve şık elbise modelleri arasın da yer almaya baylayacak asimetrik kesimleri yeni sezon da sıklıkla görmemiz mümkün olacak. Yaz ayların da daha çok kullanışlı olan asimetrik kesimli elbiseler farklı kumaş ve renkler ile bayanların gözdesi olacak.

asimetrik kesim elbise modası
asimetrik kesim elbise modası

En son 2010 yılında oldukça kullanılan asimetrik kesim modası tekrar geri dönüyor sevgili takipçilerimiz.Asimetrik kesim elbiseler genelde abiye elbise modellerinde ara ara karşımıza çıksa ve oldukça beğenilsede ,yeni sezon dev markaların koleksiyonların da tekrar görücüye çıkan asimetrik kesim elbiseler,önümüzdeki sezon da asimetrik kesim elbise modasının tekrardan trendlere gireceğinin sinyalini vermiş oldu.Bu yıl yapılan ve devam eden defileler de tasarımcılar,farklı dokulardan ve farklı renklerden oluşan kumaşlardan tasarladıkları kıyafetlerde asimetrik kesimi bohem ve salaş stil’de kullanarak ,farklı bir stil’in çıkmasına ön ayak oldular diyebiliriz.

asimetrik kesimli elbise modelleri 2016
asimetrik kesimli elbise modelleri 2016

Asimetrik kesim elbiselerde kombin yapılırken tek renk seçeneği kullanılması sağlıklı olacaktır.Asimetrik kesim kıyafetler sizi de cezbediyorsa ayakkabı ve çanta seçiminde zıt renk tonları kullanarak elbiseyi patlatmanız doğru tercih olacaktır.Aksesuar seçiminde de yine asimetrik kesim takılar yada minimal aksesuarlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.


Asimetrik kesim modasına önceden geçiş yapmak isteyenler ,bulunduğumuz kış mevsimi için çok şık tek renk ve uzun kollu elbiselerden faydalanabilirler..

Zuhair Murad 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu için tıklayınız

Kelebek mobilya genç odası modelleri için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir