Badgley Mischka’nın Yeni Sezon Gelinlik Koleksiyonu

yeni sezon gelinlik modelleri
yeni sezon gelinlik modelleri

Badgley Mischka, ünlü gelinlik markalarından biri olmakla birlikte gelin adaylarının gelinlik marka ve modeli tasarımların da en çok tercih edilen markalar arasın da yer alıyor. Dünya’nın önde gelen gelinlik markalarının yeni sezon koleksiyonları ortaya çıkarken ,Badgley Mischka Gelinlik Modelleri’de görücüye çıktı değerli melekler mekanı takipçilerimiz.

Badgley Mischka 2016 gelinlik modelleri
Badgley Mischka 2016 gelinlik modelleri

Badgley Mischka 2016 gelinlik modellerinden biri olan bu zarif ve şık tasarım sadeliğin için de gizlenen asil ve gösterişli şık gelinlik modelleri ile unutulmaz bir düğün töreni yaşayacaksınız. Üstte ki modelin etek ucu kısmı yere değen bir tasarım olup etek uçların da tercih edilen dantel detayları modele hareket kazandırmış. Üst tarafı ile taşlı işlemeler sayesin de ilk görünüş de sade bir gelinlik modeli görünen tasarım oldukça şık bir modele dönüşüyor.2016 ilkbahar yaz gelinlik modelleri
2016 ilkbahar yaz gelinlik modelleri

Üstte ki staplez gelinlik modeli düz bir şekil de aşağıya doğru inen etek kısmı dantel detaylarından oluşuyor. Rahat ve şık bir tasarım olan bu güzel straplez gelinlik modeli birçok gelin adayının da tasarım olarak favorilerinden biri olarak yer alıyor.
İncili ve taş işlemeli yeni sezon gelinlik modelleriyle dikkat çeken markanın kabarık etekli gelinlik modellerine bu sezonda ağırlık vermesi gözlerden kaçmadı.

en yeni trend gelinlik modelleri
en yeni trend gelinlik modelleri

Etek kısmın da çok fazla kabarık olmasın ama yine de prenses gelinlik modelleri havası versin diyorsanız üsteki gibi staplez hafif kabarık gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Modelin göğüs kısmından bele kadar inen bölümün de oldukça şık işlemeler tercih edilerek bel kısmına hafif bir poplin havası verilmiş.
Romantik imzalı gelinliklerin markası olan Badgley Mischka aşk temasını gelinliklere nerdeyse işliyor denilebilir. Straplez taşlı gelinlik modelleri muazzam görünüyor. Dantelli gelinlikler ise zaten gelin adaylarının da çok sevdiği gelinlik modelleri arasın da yer alıyor.
Aşk temalı gelinlik modellerinin yaratıcısı Badgley Mischka Gelinlik Modellerinden oluşturduğum görsel galerimi incelerken bana hak vereceksiniz. Ayrıca tüm markaraların ve senenin gelinlik trendleri için forum bölümümüz de bulunan “Ben Evleniyorum” kategorimize göz atarak birçok farklı gelinlik modellerini yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.


Fara Sposa Gelinlik Modelleri İçin Tıklayınız

Gelin Makyajı Trendleri İçin Tıklayınız

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir