Bahar aylarında çiçek desenli ayakkabı trendi başlıyor

çiçek desenli ayakkabı modelleri
çiçek desenli ayakkabı modelleri

Biz bayanlar için ayakkabı modellerinin ne kadar önemli olduğunu sanırım söylemeye gerek bile yoktur. Erkekler için bizim ayakkabı modelleri her ne kadar fuzuli bir ihtiyaç gibi görünse de eminim ki her evin ayakkabılığın da en fazla model bayanlara aittir. Hem günlük, hem abiye ve bunun yanın da sportif bayanlar için de çiçekli spor ayakkabı modelleri farklı renk ve modeller ile bayanların beğenisini kazanarak farklı kombinler oluşturmanıza olanak sağlıyor. 2016 yılının ilkbahar yaz ayakkabı trendlerine şöyle bir bakacak olursak kesinlikle çiçek desenli ayakkabı modellerinin oldukça moda olacağını söylemek isterim. Bahar ve yaz aylarını en güzel temsil eden desenler şüphesiz ki çiçek desenli tasarımlar oluyor. Yeni sezon da bayanlar oldukça şanslı. Siz de eğer çiçekli ayakkabı modellerini beğeniyor ve zevkle giyiyorsanız o zaman abiye ayakkabı modellerinden, günlük ayakkabı modellerine kadar çiçek desenlerinin revaç da olacağını söyleyebilirim. Çiçek desenli ayakkabı modelleri bayanların çok severek kullandığı ve oldukça rahat bir ayakkabı olan babet modelleri ile de karşımıza çıkıyor.

çiçekli babet modelleri
çiçekli babet modelleri

2016 yılının ilk günlerinden ilkbahar ve yaz aylarında oldukça sık göreceğiniz trendlerden biri olan çiçek desenli ayakkabıları kış bitmeden almanızı tavsiye ediyorum.Tarzınız olsun olmasın modayı yakından takip ediyorsanız ,baharın çoşkusunu desenlerinde taşıyan bu ayakkabılar cıvıl cıvıl giyinmeyi seven kadınlar için oldukça ideal olacak ,sevmeyenlerinde denemesini öneririm.Moda yakışandır diyoruz ama trendleride pek atlamamak gerekiyor.çiçek desenli spor ayakkabı
çiçek desenli spor ayakkabı

Tasarımcılar topuklu,topuksuz,sandalet,parlak kumaştan,snekar,terlik aklınıza gelen her tür ayakkabı modeline çiçek desenlerini uyarladılar.

Desenli olmayan kıyafetlerinizle dilediğiniz gibi kombin edebileceğiniz çiçek desenli ayakkabılar ve terlikler giyen kadınlara mutlak surette enerji ve ayrıca bir pozitiflik katacaktır. Çiçek desenli stiletto ayakkabı modelleri ile bayanlar oldukça şık kombinler oluşturacak.


Çiçek desenli ayakkabıları kesinlikle başka çiçek desenli bir kıyafet ile kombin etmeyi düşünmeyin.Çiçek desenleri sadece ayakkabınız ile sınırlamanızı tavsiye ederim. Eğer böyle bir hataya düşerseniz emin olun oldukça göz yorucu olup kafa karıştırabilirsiniz.

Ben çiçek desenli ayakkabıları elbise ve jean pantalonlar ile çok şık buluyorum.Bence çiçek desenli ayakkabı trendine kayıtsız kalmamalısınız

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir