Banyo duvar kağıtlarında son trend koleksiyonlara göz atmaya ne dersiniz?

Banyo için desenli duvar kağıtları ve modelleri incelemesi ile banyonuzda dekor değişimi adına kaliteli bir dokunuşta bulunabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.
Banyo için desenli duvar kağıtları ve modelleri incelemesi ile banyonuzda dekor değişimi adına kaliteli bir dokunuşta bulunabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Banyo duvar kağıtları su geçirmeyen ve kullanışlı model tasarımları ile son senelerde banyo dekorasyonlarında tercih edilen dekor unsurları arasına girebilen modellerden olabilmeyi başarmıştır. Model, tasarım ve çeşitlilik düşünüldüğü zaman yapılan incelemelerde banyo dekorasyonlarını renkli hale kavuşturan görünümleri ile beğeniyi elden bırakmayan bir seçenek olan üst resimdeki gibi iç açıcı modeller banyolarınıza yeniden hayat vermenize yardımcı olabilecek seçeneklerdendir. Banyonuzda temizlik havasını tıpkı çiçek bahçesindeymiş hissi ile yaşamanıza müsaade edecek olan çiçekli banyo duvar kağıdı sizlerde rengi ile huzur dolu bir ortamda zaman geçirme fırsatını da beraberinde getirmektedir.

Dekoratif banyo duvar kağıtları seçimi ile banyonuzda geçirdiğiniz zamanı özel bir ortam hissi ile kalitelileştirebilirsiniz.
Dekoratif banyo duvar kağıtları seçimi ile banyonuzda geçirdiğiniz zamanı özel bir ortam hissi ile kalitelileştirebilirsiniz.

Hayvan figürlü banyo duvar kağıdı modelelri de beğenilen modeller arasına girebilmeyi başarmıştır. Koçtyaş ya da İkea gibi mağazalarda yer alana ve kolay bir şekilde alınabilecek modeller olan üst resimdeki gibi modeller 2016 sezonunda da kendini yenileyen renk ve model çeşitleri ile kataloglardaki yerini almıştır. Dekoratif, estetik, zarif görünüm ve her odada olduğu gibi değişime duvar dekorundan başlama tercihinde duvar kağıdı denildiğinde artık banyoda kullanamam düşüncenize son diyebileceksiniz. Elinizi yıkarken ayndan yansıyan duvar deseni ile beğendiğiniz tüm unsurları bütünleyen bir dekorasyon stili karşınızda yer alacak ve iç açıcı ortamda keyifli hissetme fırsatı daima sizlerle olacaktır.En zarif banyo duvar kağıdı modeli 2016 koleksiyonundan gerçekleştireceğiniz seçimlerle hoş ortamlar evinizde hüküm sürebilir.
En zarif banyo duvar kağıdı modeli 2016 koleksiyonundan gerçekleştireceğiniz seçimlerle hoş ortamlar evinizde hüküm sürebilir.

Dekorasyonda desenli görünüme yer verenlerdenseniz farklı desenlerle bezeli üst resimdeki gibi duvar kağıdı modellerini görünce beğeni duygunuz ayrıyeten kabaracaktır. Desenlerin aynı ya da farklı renklerle duvarı kapladığı duvar kağıdında çizgilerin yoğunluğu dekorasyonda göz yormayan ve dekorasyondaki sadeliği yok ederek modern ya da lüks görünüm sağlayan rolü ile kaliteli dekorasyon gerçekleştirmeye zemin hazırlayan unsurlardandır. Banyonuza gidecek rengi seçtikten sonra dekorasyon tarzınıza göre seçimde bulunmaya hazır mısınız? Seçiminiz ile yeni banyo görünümünüz ile 2016sezonuna giriş yapabilirsiniz.

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir