Banyo pasapaslarında en trend seçimlerle banyolardaki değişimler

2016 sezonunda İrya Home çiçek süslemeli banyo paspasları ile çeyizinize özel bir ürün eklemesinde bulunabilirsiniz.
2016 sezonunda İrya Home çiçek süslemeli banyo paspasları ile çeyizinize özel bir ürün eklemesinde bulunabilirsiniz.

En güzel banyo paspas model seçimleriniz ile banyoılarınıza dekoratif görünüm zenginlikleri kazandırabileceğinizi biliyor musunuz? Çeyiz alışverişinizde illa ki dantelli yapıları ile beğeneceğiniz nevresim takımları, banyo paspaları, havlular, pike takımları ya da yastık kılıfları gibi arayışlarınız olacaktır. Kızınıza çeyiz düzüyorsanız ya da dantelsi yapıları ile nevresim takımı almak isteyenler arasındaysanız üst resimdeki gibi İrya Home dantelli çiçek süslemeleri banyo paspaslarına hayır diyemeyeceksiniz. Banyo dekoratifliklerinizi canlandıracak bu seçenekler sizlerin beğenebileceğiniz ev ortamlarını kolaylıkla gerçekleştirebilecek seçeneklerden olacaktır.

2016 trendi Confetti banyo paspas modeli seçiminiz ile banyolarınıza canlı görünüm kazandırabilirsiniz.
2016 trendi Confetti banyo paspas modeli seçiminiz ile banyolarınıza canlı görünüm kazandırabilirsiniz.

Confetti markası da çok duyulan markalardan biri olarak banyo paspas modelleri 2016 koleksiyonunda çığır açıcı desen- renk çeşitliliği ile sizleri etkileme yarışına girmiştir. Üst resimde renk kombniasyonu ve kelebek motifini sunum şekli ile sizlerde beğeni oluşturan görünümü fazlası ile sizlere sunan banyo paspası capcanlı bir banyo dekoru sunumunu siz istemeseniz de sağlayabilecek standarttadır. Banyo dekroasyonunuzda en özel görünümler bu renkli banyo paspası ile sizlerin olabilecektir. Beklentilerinizde ekonomik bir seçim olabileceğine inandığınız banyo paspasında takım alamasanız bile banyonuzda uygun olabilecek tekli satım gerçekleştirilen bu tarz modelleri seçebilirsiniz. Renk uyumunu tamamlayan birkaç havlu ya da dekoratif banyo objesi eklemesi ile değişimi banyonuzda hissetmek oldukça kolay olabilecektir.Dantelli banyo paspasları ile banyo dekorasyonlarınız özelleşebilir.
Dantelli banyo paspasları ile banyo dekorasyonlarınız özelleşebilir.

Yeni ev alacaklar ya da yeni evlenecekler için uyum sağlayan bir tercih olan üst resimdeki dantelsi banyo paspası biraz şıklık sevenlerin tercihi olabilen modellerdendir. Son derece sade görünümlü olan bu banyo paspası sizlerde beğeni unsuru oluşturan görünüm sunumu gerçekleştirirken aynı zamanda gelen misafirlerinizi de etkileyecek bir ev dekorunda etkileyici bir görünüm sunabilecektir. Banyolarınıza hayat verici fonksiyonu ile beğeni kazanan banyo paspas model seçimini gerçekleştirirken dekorasyon tarzınız ve kişiliğinizin beğendiği seçimleri tamamlamak adına benden fikir alma konusunda her daim yanınızda olduğumu unutmayın. Sizlere yardımcı olmak adına yorumlarınıza kısa zamanda dönüş yapabileceğimi unutmamalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir