Banyoda yenilik zamanı

Banyo dekorasyonunda yenilik için duşakabin- küvet kullanımını fonksiyonel kılabilirsiniz.
Banyo dekorasyonunda yenilik için duşakabin- küvet kullanımını fonksiyonel kılabilirsiniz.

Banyo dekorasyonu 2016 değişim rüzgarında kişisel temizlik tercihine göre fonksiyonel ortam sunumu için ikisi bir arada tarzı uygulama tercihlerinde bulunabilirsiniz. Kişilerin beklentilerine göre tercih edebilecekleri banyo küvetleri ya da duşkabin modelleri tercihleri için banyo genişliğini esas alan ortamın yeterliliği durumuna göre değişim rüzgarlarına fırsat verebilirsiniz. Her tarza uygun küvet modeli bulunduğu gibi değişen trende uyum sağlayan duşakabin model tercihinde de bulunarak en yeni trend çizgilerin banyonuzda bütünleyici görünüm oluşturması adına bir adım da siz atabilirsiniz.

En güzel banyo dekorasyonu oluşturmak için banyo niş uygulamalarını tercih edebilirsiniz.
En güzel banyo dekorasyonu oluşturmak için banyo niş uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

En özeş banyo dekorasyonları için eski yeni kaynaşımı bir ortam sunumu hazırlığı içine girebilirsiniz. Banyoların vazgeçilmezi konumunda hükmünü koruyan banyo paspasları ile banyo alanınızdaki görünüm değişimine paralelliğinden emin olduğunuz banyo nişlerinden faydalanabilirsiniz. Havlu, sabun, lif, şampuan kullanımı için ekstra yer açıcı banyo dolabı modellerinden faydalanacağınıza banyo niş model tercihinde bulunarak nişlerin şıklığını banyo ortamınızda da hissetme tercihinizi hayata geçirebilirsiniz. Üst resimde yer alan jakuzisi ve nişi ile lüks banyo dekorunu sunan görselde aynı zamanda eskiyi bütünleyen paspas modellerinin ortama uyumu yadsınamaz. Siz de modern ya da lüks görünümlü banyolarda zıt olduğu düşünülse de eski yeni trend uygulama farklılıklarını aynen bu tarzda bütünleştirerek uygulama tercihinde bulunabilirsiniz.Kalebodur fayans modelleri ile yeni trend banyolar dekore edebilirsiniz.
Kalebodur fayans modelleri ile yeni trend banyolar dekore edebilirsiniz.

Fayans modelleri de banyo da iç açıcılığı sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Mavinin huzurunu hissettirici rolü ile üst resimde kendini kanıtlamış olan beyaz mavi fayans modelleri şıklık isteyenler için harika bir öneri olabilir. Bu tarz bir banyo dekoru ile yenilik kendiliğinden ev ortamında kendini hissettirici role bürünerek kaliteli bir görünüm zenginliği ile sizleri büyüleyebilecektir. Banyo görünümlerinizde dekoratiflik ve estetiksel bütünlük adına harekete geçmeye hazır mısınız?  Fayans kalitesi arasında Kalebodur ve Ege Seramik ya da Kütahya Seramik mağazalarından fikir alabileceğiniz en trend çizgilerle dolu örneklerin kataloglarına bakmayı da ihmal etmemelisiniz. Bir an önce en yeni banyo görünümlerine kavuşmaya ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir