Banyolarınızı dizayn edebileceğiniz harika dekorasyon fikirleri

Banyo dekorasyuna bir örnek
Banyo dekorasyuna bir örnek

Perde banyoda düşünülen en son dekor bütünleyicidir birçok kişi için. Alta sizler için eklediğimiz resimde perdesinden fayansına her ayrıntısı ile göz kamaştıran banyo ortamı ne kadar da iç açıcı görünüyor değil mi?Modern ya da lüks banyo sevenler için düşünülmüş bir banyo dekorasyonu olan üstteki banyo dekorasyonu şıklık isteyenler için biçilmiş kaftan gibi duruyor. Böyle bir banyo dekore etmek istemez misiniz?

Banyolarınızda aynalarla daha ferah alanlar elde edeceğinizi biliyorsunuzdur herhalde. Üstte fayansları ve banyo aynaları ile aydınlık ortam elde etmiş olan banyo dekorasyon önerisinden faydalanmaya hazır mısınız?Şık bir banyo için üstteki modelde son derece çekici duruyor değil mi? 2016 dekoratif banyo aynası modelleri yazıma bakarak da banyolarınızdaki farklılığı yaklalarken aynaların rolünden faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Gerek küvet modelleri gerekse banyo dekorasyonlarında tercih edilen renk ve fayans model tercihleri ile beğenileri üzerine toplayacak olan bir banyo dekorasyon model uygulamasından faydalanmaya ne dersiniz? O halde üstteki model gibi tasarımlara göz atarak adım atabilirsiniz.


Pembe renk hemen hemen her odaya uyum sağlayabilecek standartlarda bir renktir. Pembe rengin ihtişamını banyolarınızda da görmek istiyorsanız tercihinizde banyo dolap ve raf seçeneklerini pembe seçerek banyo dekorasyonları  da değişim için yol gösterici seçim işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir