Bir Yaz Gecesi Rüyası Koleksiyonu’yla Tuvana Büyükçınar | Melekler Mekanı Kadınlar Melektir

Bir Yaz Gecesi Rüyası Koleksiyonu’yla Tuvana Büyükçınar


tasarımları modaseverler tarafından fazlasıyla beğeniliyor. Küçük yaşlardan beri modaya olan düşkünlüğü  1991 yılın da dergilerine editör olarak girmesi ile birlikte aktif bir hale dönüştü. Tasarımları ile büyük beğeni kazanan Tuvana Büyükçınar, bir yaz gecesi rüyası adını verdiği yepyeni koleksiyonunu baş mankenler Çağla Şikel ve Didem Soydan eşliğin de diğer mankenler eşliğin de modaseverler ile buluşturdu. Görkemli bir defile sunan Tuvana Büyükçınar tam not aldı. Fashionist 16 kapsamında düzenlenen ve ilkbahar yaz aylarının tasarımlarını belirleyen defilede kapanış Tuvana Büyükçınar koleksiyonuyla kapandı.Bir Yaz Gecesi Rüyası ismini verdiği koleksiyonu,izleyen modaseverleri ihtişamlı bir yolculuğa çıkarmayı başardı. 2016 ilkbahar yaz , gelinlik trendlerini belirleyen defile 25 parçadan oluşan tasarımlardan meydana gelerek görkemli bir defile ve ünlü mankenler eşliğin de tanıtıldı. Defileye ayrıca Demet Sabancı, Aslı Ekşioğlu, Ebru Akel, Şeyma Subaşı, Gonca Vuslateri ve eşi, İpek Varol, Aylin Şaka ve kızı, Zeynep Üstünel ve kızı gibi cemiyet hayatının ünlü simaları  da katıldı.

Fashionist 16 kapsamında yılın gelinlik ve damatlıkları da tanıtıldı.Tuvana Büyükçınar’ın usta işçilik ve nakışlarının verdiği ışıltı dikkatlerden kaçmayarak büyük beğeni topladı.Defileyi ünlüler dünyasından çok sayıda isim katıldı.

2016 Tuvana Büyükçınar’ın koleksiyonu’nda en dikkat çekici detay ,vücudu saran kesimler ve rob elbiseler oldu. Tuvana Büyükçınar artık houte couture’ın 3 boyutlu kumaşlarıyla simgesi halini aldı.Tuvana Büyükçınar’ın “Bir Yaz Gecesi Rüyası” ismini taşıyan koleksiyonu’nun tanıtımında baş manken Çağla Şikel ve Didem Soydan oldu.

Romantizm rüzgarlarının estiği ve sade renklerle bezenmiş kıyafetleriyle,sıkı takipçilerini hayal kırıklığına hiçbir zaman uğratmayan Tuvana Büyükçınar sıradışı çizgisini birkez daha gözler önüne sermeyi başardı.

tuvana büyükçınar yeni sezon defile

tuvana büyükçınar yeni sezon defile

 

Tuvanam markasının sunumundaki hazırlanan konsept’te Tuvana Büyükçınar’ın eşsiz zevkini yansıtıyordu.Dev şamdanlar,ışıl ışıl mumlar arasında tanıtılan koleksiyon,modaseverlerden bu görüntülerle tam puan almayı başardı. Show tv ekranlarına da konu alan bu görkemli defile görüntülerinden oluşan videomuzu izleyebilirsiniz.

Genç Odası Dekorasyon Fikirleri İçin Tıklayınız

Asimetrik Kesim Elbiseler İçin Tıklayınız

Paylaşım

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Moda

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017 Modelleri Rengarenk

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017– Son birkaç yıldır tesettür modası geliştiğini açıkça görüyoruz. Elbiseler, tunikler, kaplar, pardesüler daha neler neler? Artık tesettürlü gençlerimiz yaşlılarımız daha modaya uygun kıyafetler tercih edebiliyorlar. Özellikle tesettürlü gençlere yönelik çok fazla seçenek olduğunu da söylemek isterim artık internet sitelerinde bile o kadar çok satış yapan firma var ki düşünün her firmada

Mezuniyet Elbiseleri Liseli Kızlarımıza Özel Modeller

Mezuniyet Elbiseleri Lise– Artık bu dönemde yavaş yavaş okulların sonuna doğru gelmekteyiz. Özellikle son sınıftakiler için mezuniyet gecesi heyecanı başlamıştır bile. Özellikle genç kızlarımız bu konuda çok seçicidir. Bu gün onlar için özel bir gün olacak illa ki kendilerine yakışır en güzel kıyafeti elbiseyi tercih etmek isteyeceklerdir. Şimdi genç kızların hoşuna gidebilecek harika mezuniyet gecesi

Simli Hint Kınası Diye Bir Trend Var Hanımlar Mutlaka Görün

Simli Hint Kınası– Biz bayanlar kınayı çok sevdiğimiz doğrudur kına gecelerinin vazgeçilmezi kınalar artık yerini daha estetik bir modellere bıraktı diyebilirim. Eski yıllarda koyu renk hint kınaları daha çok tercih ediliyordu yerini artık simli beyaz hint kınaları görüyoruz hem de artık sadece özel davetler kınalar düğünler değil normal gündelik yaşamda bile hanımların yeni moda trendi diyebiliriz.

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017 Kız Erkek Karışık Modeller

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017– Bayram çocuklara yakışır.. 23 Nisan’ın da en büyük özelliği çocuklara armağan edilmiş olmasıdır. Bu günde çocuklar dilediğinde giyinir bayramı doyasıya yaşamak isterler. Okullarda gösteriler şiirler şarkılar oyunlar oynanarak bu günün özelliğinin vurgulandığını göstermek isterler. Bu günde çocuğunuza özel bir kıyafet kostüm düşünüyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum. Çocuklar bayramlarda güzel giyinmeyi

Mango 2017 Yaz Koleksiyonuna Bakalım mı Kızlar?

Mango 2017 Yaz Koleksiyonu– Yine reklamlarda da çok sık gördüğümüz tarzına hayran olduğumuz belki Mangodan bu yaza özel tabiri caizse tiril tiril hareketli renkli tarz kıyafetlere bayılacaksınız hanımlar. Mangonun 2017 yaz sezonuna ait tasarımlarını görmek istediğinizi tahmin edebiliyorum. İçince rahat edeceğiniz üstelik mango kalitesi ile bu yaz giyinmek bir onur olacaktır. Fiyatlar biraz pahalı gelse

KimdirMelekler Mekanı

Paylaşım
luletasi