Bir Yaz Gecesi Rüyası Koleksiyonu’yla Tuvana Büyükçınar

tuvana büyükçınar bir yaz gecesi rüyası
tuvana büyükçınar bir yaz gecesi rüyası

Tuvana Büyükçınar tasarımları modaseverler tarafından fazlasıyla beğeniliyor. Küçük yaşlardan beri modaya olan düşkünlüğü  1991 yılın da moda dergilerine editör olarak girmesi ile birlikte aktif bir hale dönüştü. Tasarımları ile büyük beğeni kazanan Tuvana Büyükçınar, bir yaz gecesi rüyası adını verdiği yepyeni koleksiyonunu baş mankenler Çağla Şikel ve Didem Soydan eşliğin de diğer mankenler eşliğin de modaseverler ile buluşturdu. Görkemli bir defile sunan Tuvana Büyükçınar tam not aldı. Fashionist 16 kapsamında düzenlenen ve ilkbahar yaz aylarının tasarımlarını belirleyen defilede kapanış Tuvana Büyükçınar koleksiyonuyla kapandı.Bir Yaz Gecesi Rüyası ismini verdiği koleksiyonu,izleyen modaseverleri ihtişamlı bir yolculuğa çıkarmayı başardı. 2016 ilkbahar yaz abiye, gelinlik trendlerini belirleyen defile 25 parçadan oluşan tasarımlardan meydana gelerek görkemli bir defile ve ünlü mankenler eşliğin de tanıtıldı. Defileye ayrıca Demet Sabancı, Aslı Ekşioğlu, Ebru Akel, Şeyma Subaşı, Gonca Vuslateri ve eşi, İpek Varol, Aylin Şaka ve kızı, Zeynep Üstünel ve kızı gibi cemiyet hayatının ünlü simaları  da katıldı.

tuvana büyükçınar defile
tuvana büyükçınar defile

Fashionist 16 kapsamında yılın gelinlik ve damatlıkları da tanıtıldı.Tuvana Büyükçınar’ın usta işçilik ve nakışlarının verdiği ışıltı dikkatlerden kaçmayarak büyük beğeni topladı.Defileyi ünlüler dünyasından çok sayıda isim katıldı.2016 Tuvana Büyükçınar’ın koleksiyonu’nda en dikkat çekici detay ,vücudu saran kesimler ve rob elbiseler oldu. Tuvana Büyükçınar artık houte couture’ın 3 boyutlu kumaşlarıyla simgesi halini aldı.Tuvana Büyükçınar’ın “Bir Yaz Gecesi Rüyası” ismini taşıyan koleksiyonu’nun tanıtımında baş manken Çağla Şikel ve Didem Soydan oldu.

Romantizm rüzgarlarının estiği ve sade renklerle bezenmiş kıyafetleriyle,sıkı takipçilerini hayal kırıklığına hiçbir zaman uğratmayan Tuvana Büyükçınar sıradışı çizgisini birkez daha gözler önüne sermeyi başardı.


tuvana büyükçınar yeni sezon defile
tuvana büyükçınar yeni sezon defile

 

Tuvanam markasının sunumundaki hazırlanan konsept’te Tuvana Büyükçınar’ın eşsiz zevkini yansıtıyordu.Dev şamdanlar,ışıl ışıl mumlar arasında tanıtılan koleksiyon,modaseverlerden bu görüntülerle tam puan almayı başardı. Show tv ekranlarına da konu alan bu görkemli defile görüntülerinden oluşan videomuzu izleyebilirsiniz.

Genç Odası Dekorasyon Fikirleri İçin Tıklayınız

Asimetrik Kesim Elbiseler İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir