Bomber Ceketler 2016 yılında yeniden doğuyor

Bomber Ceket örneği
Bomber Ceket örneği

Zamansız moda akımının parçalarından sayılan bomber ceketler 2016 yılının trendleri arasına girmeyi başardı.Bomber ceket tutkunları trendleri yada moda akımını tabi ki,takip etmiyorlar.Rahatlığı ve tarz havası nedeniyle bomber ceketler her daim onlar için ününü koruyabiliyor.

Sokak stilinde efsaneleşmiş parçalardan sayılan bomber ceketler,mutlaka ki yaşı 40’a dayanmış herkes tarafından yakınen bilinir.Eskiden alışılagelmiş olan bomber ceketler daha kısaydı,2016 modasının bomber’ları çok daha uzun ..İdeal olan boyları ise kalça hizasındakiler,bu boydaki bomber ceketler ile maskülen stili yakalamış oluyorsunuz.

Bomber ceketinize feminenlik katmak istiyorsanız mini elbiselerinizin üzerinde kullanabilirsiniz.Maskülen stil’den hoşlananlar ise jean pantalonların üzerinde kullanabilirler.


Biliyorsunuz ki,kat kat giyinme modası devam ediyor,bomber ceketinizi bu mevsimde giymek istiyor ama havayı soğuk buluyorsanız ,bomber ceketinizin üzerine mont yada kabanınızı giyebilirsiniz.Abes görünmeyeceğinizin garantisini verebilirim.

Cool görünmek istiyorsanız,ilkbahar aylarında bomber ceketinizi tayt üzerine ,kısa body bluzlarlar ile kombinleyebilirsiniz.Meşhur model Gigi Hadid’in en sevdiği stillerden biridir,tayt üzerine bomber ceket giymek,sizde kendi tarzınızı bu şekilde oluşturabilirsiniz.Skinny jean’lerin üzerinde de çok güzel durduğunu söyleyebilirim.Denemesi size kalmış. Sizler için harika bir örneği yazıma ekliyorum. Şu ihtişama şu güzelliğe bakın kızlar 🙂 Sizde nasıl duracağını hayal edin yeni bir konuda görüşmek üzere sevgiyle kalın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir