Boncuklu Kız Bebek Yelek Modelleri ile kız bebeklerinizi sevindirin

boncuklarla süslenmis bebek yelegi-Kız bebek yelek modelleri – Sevgili okuyucularımız sizlere bu yazımızda kız bebeklerinize yapabileceğiniz örnek yelek modellerini göstermek istiyoruz. Kız bebekler için rengarenk örgü bebek yeleklerini yazımızın içeriğinde görebilirsiniz. Örneklerde o kadar çok çeşit var ki bayıla bayıla inceleyeceğinizden eminim. Sizler de dilerseniz kendi bebeğinize dilerseniz yeğenlerinize arkadaşlarınızın çocuklarına örerek hediye edebilir onları sevindirebilirsiniz. Özellikle son yıllarda oldukça hareketli ve cıvıl cıvıl modeller arasında hayran kalacağınız örnekler de mevcut. Bunlardan özellikle kız bebeklere yakışacak onları daha şirin gösterecek yelek modellerine boncuklarla süslemeler yapmanız daha hoş görünümler sunacak ve herkesi hayran bırakacaktır. 

Bebekler daha doğmadan başlayan hazırlıklar için de yer alan bebek örgü modelleri bebeklerin cinsiyetine göre farklı renk ve modellerden oluşarak onları serin ve soğuk havalardan koruduğu gibi kıyafetlerine hoş kombinler yaratan detay olarak yer almaya devam ediyor. Bu yazımız da sizlere kız bebekler için boncuklu yelek modellerini paylaşıyoruz. Boncuklu kız bebek yelek modelleri değişik renklerden ve motiflerden oluşarak minik prenseslerin şirinliğini daha çok arttırıyor. Kız bebek yelek modeli yaparken tunus örgü tekniğini de kullanabilirsiniz. Galerimizi tıklayarak en güzel, değişik ve yeni boncuklu bebek yelek modellerini daha yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Çok basit örgü tekniği ile yapılmış bir örnek olsun renkli boncuklarla süslediğiniz taktirde çok gösterişli duracağından emin olabilirsiniz.boncuklarla süslenmis bebek yelegi

Yukarıdaki kırmızı renkli kız bebek yeleği incelediğimizde küçük beyaz boncuklarla süslenmiş ve kırmızı ile uyum sağlanmıştır. Bu tarz boncuklu modeller küçük kız çocuklarının da hoşuna gidecektir. Şık düğmelerle boncuklarla uyum sağlanması daha hoş bir görünüm sağlanmış. Kollarının kısa olması kış mevsimi kadar bahar aylarında da kullanılmasını sağlar. Kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun diye düşünüyorsanız kız bebekleriniz için kırmızı rengi tercih edebilirsiniz. Örgü tekniklerinde renk uyumları önemli bir kavramdır. Kullandığınız renge göre boncuk seçimini de ona göre yapmalısınız. Örneğin kırmızı örgü üzerine beyaz boncuklar şık bir uyum sağlamış. Yine örnek verecek olursak, beyaz üzeri pembe, yeşil ve sarı da kız bebeklerde çok şık duracaktır. Kız bebek yelek modellerinde erkek bebeklere oranla daha fazla renk ve model seçeneği görebilirsiniz. Sizlere galerimizde bazı kız bebek yelek modellerini sunmak istiyorum. Örgüden anlayanlar için anlatımlı şık bir kız bebek yelek modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. Videodaki kelebek örnekli yelek modeline siz boncuklarla süsleyerek farklı bir model oluşturabilirsiniz. Bebeklerinizin yelekleri üzeri için daha şık ve hoş görünmesini sağlamak için iğne oyası ile fiyonk yaparak süslemeler yapabilirsiniz.  


 

Boncuklu Bebek Yelekleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir