Büstiyer Örgüleri El Emeği Göz Nuru Eserleri Görmelisiniz

Büstiyer Örgüleri– Örgü büstiyerler bu yılda çok moda olacak gibi görünüyor. Özellikle tığ işi delikli örgü modellerinin duruşu bir harika. Keyifli biraz zaman geçirelim, birşeyle üretelim diyorsanız işte size güzel bir fırsat. Yapımı oldukça kolay ve keyifli olan örgü işleri yaz için de çok tercih edilmeye başlandı. Ajurlu örneklerin tercih edildiği çok şık modeller sizlerin de oldukça beğenisini kazanacak. Peki neler örebiliriz sorusuna yanıt arayacak olursak, öncelikli olarak konu başlığımız olan büstiyerler. Tığ şişle örebileceğiniz çok şık büstiyer örnekleri var. Bu yaz kendinize büstiyer yaparak tatilde de şık olabilirsiniz. Yazın mayo bikini üzerine giyebileceğiniz delikli büstiyerler gerçekten çok şık görünüyorlar.

tig isi büstiyer örgütig isi büstiyer örgü

Siz de renk renk motifli değişik iplerden ya da sade ipten büstiyer yapabilirsiniz. Bunun yanında bikini ve mayo tarzı yazlık tatil kıyafetleri de örebilirsiniz kendinize. Yazın da farklı görünmek ilgi çekici olmak istiyorsanız bu örnekler tam sizlik. Tatile gittiğiniz yerlerde salaş tarzda giyebileceğiniz hoş örnekler yapabilirsiniz. Ben sizler için en çok öne çıkan örnekleri galerimizde derledim eminim sizler de tatil planı yapıyorsanız şimdiden bu büstiyerlere bayılacaksınız ve şimdiden kendinize örneklerden ilham alabilirsiniz. Yine yazlık örgü örneklerinden merserize hırka modellerini sizlere buradan sunmak istiyorum. Örgüden vazgeçemeyenler mutlaka incelemeli diye düşünüyorum.


delikli tig isi büstiyer

delikli tig isi büstiyer

Çok güzel plaj kıyafetleri, merserize bluzlar, serin akşamlar için merserize hırkalar, güneşten korunma amaçlı şapkalar, bebeklerinize özgü küçük örgüler gibi çok güzel çok sevimli modeller çıkarabileceksiniz ortaya. Önü isterseniz düz isterseniz motifli örnekden yapabilirsiniz. Özellikle açık bayanların ilgisini çekecek örgü büstiyer modellerini galerimizde derlemeye çalıştık. Gerçi örgü olan el emeği göz nuru olan her örnek ilgi çekici ve hoş. Ben sizi aydınlatacağını düşündüğüm örgü büstiyer modellerinin yanı sıra yazlık merserize iplerle neler örülebilir sorunuza yanıt olacak çok güzel resimler göstereceğim. Gördüğünüz örneklerin alt kısmına siz püsküller yaparak göbek kısmını örmediyseniz bu şekilde şık bir şekilde örtebilirsiniz. Tıpkı alttaki model gibi. Örnek alarak uygulamaya geçeceğinizi düşünerek şimdiden kolaylıklar dilemek istiyorum.

cok güzel örgü büstiyer örnegi

cok güzel örgü büstiyer örnegi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir