Büyük beden gelinlik modelleri

 

büyük beden gelinlik modelleri
büyük beden gelinlik modelleri

Büyük beden gelinlik modelleri ile sizlerleyim. Düğün sezonu yaklaştıkça artık geri sayım yapan gelin adaylarını büyük heyecan sarmaya başladı. Birçok gelin adayı istediği gibi gelinlik modelini hazır yada özel dikili bir şekil de bulabiliyor. Eski yıllar da kilolu gelin adayları için üstlerine göre gelinlik modeli bulmak büyük sıkıntı oluyordu. Günümüz de gelinlik marka ve firmaları büyük beden giyinen gelin adayları için oldukça şık tasarımlar sunuyorlar. Türkiye’de bayanlar genetik olarak balık etli olduklarından evlenecekleri ve gelinlik giyecekleri zamanda sıkıntı yaşıyorlar.büyük beden gelinlik modası
büyük beden gelinlik modası

Hangi model giysem daha zarif görünürüm,basenlerimi hangi model daha çok kamufle eder şeklinde sorularla karşımıza çıkıyorlar. Artık sadece gelinlik diken modaevlerinde değil,hazır giyimde de dikilip satılan büyük beden gelinlikler mevcut ve oldukçada rağbet görüyorlar.Prenses modeli gelinliklere uygulanan birkaç ayrı detay büyük bedenli gelin adaylarını kurtarır nitelikte. Tarlatanın az kullanılması bu sorunu büyük ölçüde azaltıyor.Alt etek boyunun uzun gösterilmesi, duvağın adeta yerlerde sürünmesi kabarık olan bu gelinliklerin abartılı görünüşlerini geride bırakmaktadır. Belde kullanılan detaylar üst bedene uzunluk sağlayarak ince görünmesini de sağlamış durumda.

askılı büyüt beden gelinlik modeli
askılı büyüt beden gelinlik modeli

Vücut yapınıza en uygun gelinlik modelini bulduğunuz zaman normalden de daha zayıf görüneceğiniz gibi gelinlik modeli üzeriniz de oldukça şık duracaktır. Balık etek gelinlikler, straplez ve askılı büyük beden gelinlikler ile birlikte daha birçok farklı gelinlik tasarımları yeni sezon da sizleri bekliyor. Beğendiğiniz gelinlik modelini işine güvendiğiniz bir gelinlik dikim evine diktirerek tamamen kişiye özel bir tasarım gelinlik giyebilirsiniz. Gelinlik alışverişine çıkarken yanınız da mutlaka düşüncelerine önem verdiğiniz ve size doğruları söyleyecek bir yakınınızı götürmeniz de fayda olacaktır. Bazen sizin göremediğiniz olumsuzlukları dışardan bir yakınınız görecek ve size uyan, yakışan en uygun gelinlik modeli seçimin de yardımcı olacaktır.


Yeni Sezon Siyah Abiye Elbise Modelleri İçin Tıklayınız

Büyük Beden Gelinlik Modası İçin Tıklayınız

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir