Büyük göğüse sahip kadınlar nasıl giyinmeli ? | Melekler Mekanı Kadınlar Melektir

Büyük göğüse sahip kadınlar nasıl giyinmeli ?


büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli

büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli

Vücut yapımız bazen bizi zor durumda bırakabiliyor. Türk kadınlarının en büyük derdi ya geniş basenler yada büyük göğüsler. Bazı erkekler için büyük gösğüslü kadınlar çekici gelse de bu durum bayanlar için geçerli olmayabiliyor. Büyük göğüslü bazı kadınlar bu durumdan oldukça rahatsız olmaktadır. Üstlerine göre kıyafet bulamamaktan yakınan bayanların bazıları da bu kıyafetleri üzerlerine yakışmadığını düşünmektedir. Göğüsleri fazlasıyla büyük olan kadınlar oldukça mağduriyet yaşayabiliyorlar. İri göğüsleri yüzünden üzerine ne giyse yakışmadığını düşünen bayanlarımıza bazı tiyolar vermek istiyorum..

Özellikle önü düğmeli dar bluz ve gömlek modelleri giymekten mutlaka kaçınmanız gerekiyor. Düğmelerin adeta patlayacakmış gibi bir görüntü oluşturması eminim ki sizin de hoşunuza gitmeyecektir.
Büyük göğüslü kadınların kurtarıcısı olan tulumlar, göğüslerinizi gizleyerek vücudunuzun üst kısmını daha küçük gösterir.

toparlayıcı sütyen modeli

toparlayıcı sütyen modeli

Toparlayıcı sütyenler, göğüslerinizin en az 2 beden küçük görünmesini sağlar ve kıyafetlerinizin üzerinizde daha iyi durmasına yardımcı olur. Bunun için minimizer sütyen tercih etmelisiniz. Minimizer toparlayıcı sütyeni buradan tedarik edebilirsiniz.
Ne kadar büyük göğüslere sahipseniz, dökümlü kazaklardan o kadar uzak durmalısınız.
Toparlayıcı kumaştan yapılmış bodyler hem daha fit gözükmenizi sağlar hem de göğüsleri oluğundan daha küçük gösterir.
Gardıropların vazgeçilmezi blazer ceketler büyük göğüslü kadınlar için en doğru parçalardan birisi. Vücudunuzun geniş kıvrımlarını da saran ve gizleyen blazerlar, göğüslerinizin büyük görünmesini engeller. Çok fazla salaş, geniş kazakları tercih etmeyin bu durum göğüslerinizin daha çok büyük görünmesini sağlayacaktır. Dikey çizgili kıyafetler göğüslerinizin daha küçük görünmesini sağlayacaktır. Sakın yatay çizgileri seçmeyin aksine bu durum göğüsleri büyük gösterecektir.

Bol kıyafetler sizi olduğunuzdan daha iri göstereceklerdir. Üzerinize oturan kıyafetleri tercih edin. Büyük ve geniş çanta takmak dikkatleri çantanıza yönelteceği için siz de bu durumda daha rahat edeceksiniz.
Koyu renk kıyafetler giymek, göğüslerinizin de daha küçük görünmelerini sağlarlar. Şunu unutmamalısınız ki sizin gibi büyük göğüslere sahip olmak isteyen birçok kadın bulunuyor. Bu durum karşısın da psikolojinizi etkileyecek kadar sıkıntı yaşamamanızı öneriyorum. Doğru bir şekil de giyinerek vücut hatlarınızın daha düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni Sezon Siyah Abiye Elbise Modelleri

Paylaşım

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Moda

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017 Modelleri Rengarenk

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017– Son birkaç yıldır tesettür modası geliştiğini açıkça görüyoruz. Elbiseler, tunikler, kaplar, pardesüler daha neler neler? Artık tesettürlü gençlerimiz yaşlılarımız daha modaya uygun kıyafetler tercih edebiliyorlar. Özellikle tesettürlü gençlere yönelik çok fazla seçenek olduğunu da söylemek isterim artık internet sitelerinde bile o kadar çok satış yapan firma var ki düşünün her firmada

Mezuniyet Elbiseleri Liseli Kızlarımıza Özel Modeller

Mezuniyet Elbiseleri Lise– Artık bu dönemde yavaş yavaş okulların sonuna doğru gelmekteyiz. Özellikle son sınıftakiler için mezuniyet gecesi heyecanı başlamıştır bile. Özellikle genç kızlarımız bu konuda çok seçicidir. Bu gün onlar için özel bir gün olacak illa ki kendilerine yakışır en güzel kıyafeti elbiseyi tercih etmek isteyeceklerdir. Şimdi genç kızların hoşuna gidebilecek harika mezuniyet gecesi

Simli Hint Kınası Diye Bir Trend Var Hanımlar Mutlaka Görün

Simli Hint Kınası– Biz bayanlar kınayı çok sevdiğimiz doğrudur kına gecelerinin vazgeçilmezi kınalar artık yerini daha estetik bir modellere bıraktı diyebilirim. Eski yıllarda koyu renk hint kınaları daha çok tercih ediliyordu yerini artık simli beyaz hint kınaları görüyoruz hem de artık sadece özel davetler kınalar düğünler değil normal gündelik yaşamda bile hanımların yeni moda trendi diyebiliriz.

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017 Kız Erkek Karışık Modeller

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017– Bayram çocuklara yakışır.. 23 Nisan’ın da en büyük özelliği çocuklara armağan edilmiş olmasıdır. Bu günde çocuklar dilediğinde giyinir bayramı doyasıya yaşamak isterler. Okullarda gösteriler şiirler şarkılar oyunlar oynanarak bu günün özelliğinin vurgulandığını göstermek isterler. Bu günde çocuğunuza özel bir kıyafet kostüm düşünüyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum. Çocuklar bayramlarda güzel giyinmeyi

Mango 2017 Yaz Koleksiyonuna Bakalım mı Kızlar?

Mango 2017 Yaz Koleksiyonu– Yine reklamlarda da çok sık gördüğümüz tarzına hayran olduğumuz belki Mangodan bu yaza özel tabiri caizse tiril tiril hareketli renkli tarz kıyafetlere bayılacaksınız hanımlar. Mangonun 2017 yaz sezonuna ait tasarımlarını görmek istediğinizi tahmin edebiliyorum. İçince rahat edeceğiniz üstelik mango kalitesi ile bu yaz giyinmek bir onur olacaktır. Fiyatlar biraz pahalı gelse

KimdirMelekler Mekanı

Paylaşım
luletasi