Büyüleyici dantel duvak modelleri ile en güzel gelin siz olun

Duvaksız Sade Gelinliğe Bir Örnek
Duvaksız Sade Gelinliğe Bir Örnek

Evlilik hazırlığında olan kadınların belirgin olarak ilk yapmak istedikleri şeylerden birisi mükemmel bir gelinliği seçmek olacaktır. Tabiki gelinlik seçimine gelinliğin en önemli detayı duvaktır. Zerafetin temsil ettiği bir parça olarak düşünüyorum. Duvaksız gelin olmamalı ,bazı gelin adayları duvağı gereksiz bulsalarda benim fikrim bu konuda değişmeyecek. Duvak bana her zaman romantikliği çağrıştırıyor. Özellikle de dantel duvakları büyüleyici buluyorum. Tabiki bu durum evlilik sürecinde olan gelin adayının seçimine kalmış bir durumdur. İsteyenler için sadece taclı olarak kullanılacak ve üst kısmı dandelli küpürler ile işlenmiş bir gelinlik modeli de işi görebilecektir. Bu tamamen kişinin beğenisine ve isteğine kalmış bir durumdur. Bazı durumlarda damat adaylarının da seçimi istenebilir. Ama son sözü kadınlar söyler 🙂 Bu örneğe uygun bir tane modeli konumuzun en başında sizler için resimlendirmiştik.

Sade gelinlik tercih eden gelin adaylarının mantilla duvak denilen dantelden oluşan İsponyal danteli denilen duvaklardan kullanmalarını öneririm. Dantelli bir duvak kullanmak istiyorsanız,öncelikle gelinliğe uyumu ardından da gelin saçı modelinizi şekillendirmelisiniz. Dantelli uzun duvak kullanacaklar yüksek topuz gelin başı yapmamalılar.Duvağınızla birlikte gelin tacı kullanabilirsiniz.Sizi ve gelinliğinizi daha modern gösterecektir. Dantel duvak tercih edecekseniz ,gelinlik kumaşınızla birebir örtüşmesi gerekir. Dantel duvağınızdaki motifler ,gelinliğinizin üzerindeki motiflerle aynı olmalıdır. Duvak boyunuz ve gelinlik modelinize oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Uzun bir duvak sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir. Fazla kabarık bir gelinlik tercih ederseniz boyunuz otomatikman kısalır ve dantel uzun duvağınızın tüm havası kaybolabilir.

Moda evleri ve gelinlikçilerin fikirlerini kulak ardı etmeyin onlar sizi duvak ve gelinlik seçiminde yönlendireceklerdir. Siz takipçilerimize dantel duvak modellerinden görsel bir galeri hazırladım,inceleyerek fikir edinebilirsiniz.


Dantelli duvaklık seçimlerinde şaşalı bir model seçebilirsiniz. Gelinliğin alt kısmında yer alan işlemeler ile büyük duvaklı bir gelinlik seçeyim diyenler için aşağıdaki örnek son derece uygun olacaktır. Şahsen ben şatafattan yana olduğum için bu modeli beğendim 🙂 Şaşalı gelinliğin büyük hali için  tıklayabilirsiniz bilginiz olsun.

İri dantelli büyük duvaklı gelinlik örneği
İri dantelli büyük duvaklı gelinlik örneği

Kişiden kişiye göre değişir demiştik seçimler, örneğin kapalı ve daha şık bir gelinlik için de aşağıdaki resmi sizlere örnek olarak gösterebilirim. Büyük hali için tıklayınız

Kapalılar İçin Dantel Duvaklı kapalı gelinlik
Kapalılar İçin Dantel Duvaklı kapalı gelinlik

Daha alımlı ve ilgi çekici görüneyim değişik bir modeliniz yok mu diyenler içinde aşağıdaki duvaklı gelinlik örneği güzel bir seçim olabilir. Büyük hali için buradan bakabilirsiniz. Gelinlik seçimi kişiye özel olduğundan dolayı sizleri çetrefilli bir süreç bekliyor. Tabiki evlenecek olan kadınlarımız dilerler ise gelinliklerini kendilerine özel olarak işletebilirler. Bu tamamen maddi durum ile alakalı. Tarık Ediz sizlere çare olacaktır kızlar. Mutluluklar diliyorum. Sizlere Özlem Tekinin Seslendirdiği DUVAKSIZ GELİN OLMAZ parçasını armağan ediyorum 🙂

Dantellik duvaklı gelinliğe başka bir örnek
Dantellik duvaklı gelinliğe başka bir örnek

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir