Cam balkonlar mı? Açık balkonlar mı?

Cam balkonlar sayesinde etrafı izlemek mükemmel olabilecek.

Cam balkon fikirleri kapalı balkon dekorunun bir parçasıdır. Birçok kişi tercihinde kış balkonu yerine son senelerde trend fikir olan her sezona uyumlu cam balkon tasarımını tercih etmektedir. İlk düşünüldüğü zaman çok cazip gibi görünmese de bu fikir bence denemeye değer. Yazın aralanabilir camları ile hava giriş çıkışını sağlarken, kışın yağmuru seyredebilme lüksünü ayağınıza kadar getirebilme imkanınız olabilecek. İster katlanabilir, ister pen tipi kapalı cam balkonlar ile dekorasyonlarınızı anlamlandırabilme olanağı yakalayabileceksiniz. Demir parmaklıkları ile saksıların yerleştirildiği üst dekoratiflikte hem görsel sunum elden bırakılmamış hem de balkon her daim toza toprağa kapalı konumda kendini gösterebilmiştir.

blank
Bahçenizde bile kapalı balkon görünümü şıklık sağlayabilecektir.

Bahçenizde ayrı bir bölüme yerleştirdiğiniz bahçe mobilyalarının etrafını kapatarak da cam balkon tasarımlarından faydalanabilirsiniz. Tercihiniz nasıl olursa olsun sizlerin beklediğiniz zengin tasarımların sunumunu profesyonel bir şekilde gerçekleştiren balkon uygulamaları kış dönemi çay- kahve keyiflerinizi mükemmel konuma getirebilecektir. Bahçelerinizde en özel görünüm zenginlikleri ile sizi sizden alabilecek tasarımları sunan bu balkon tiplerinde karşınıza çıkabilecek en özel görünümler sizlerle olabilecektir. Gözüm gönlüm açılsın dediğiniz her kış sabahı kahvaltı keyfinizi doğa manzarasıyla karşınıza çıkacak ortamda gerçekleştirebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Rattan bahçe mobilyası tarzı kullanımlar ile bahçelerinizde estetik etkiler daima sizlerle olabilecektir.Cafelerde cam balkon modelleri oldukça şık durabilmektedir.

 

Kafe tarzı mekan zenginliklerinde sık karşılaştığımız cam balkonlar her sezon kullanım sağlayabilmektedir. Mekanınızda müşterileriniz daima balkonunuzun şıklığından faydalansın istiyorsanız bu tarz uygulamaları işyerinize mutlaka adapte edebilirsiniz. sizlerin beklediğiniz zengin görünümler, fonksiyonel kullanımlar ile cafenizden o sevdiğiniz kalabalık eksik olmayacaktır. Yenilik yaparken her dönem iş yerinizin potansiyelini düşürmeyecek tercihlerde bulunma lüksünü değerlendirebilirsiniz. Üstteki gibi zemin, ikinci ya da üçüncü kat hangi katı isterseniz cam balkon uygulamalarını kısa zaman diliminde yaptırma tercihinde bulunabilirsiniz. Daha farklı alternatif fikirleri bana sormak isterseniz yorum bölümüne yazacaklarınız ile yanıt vermeye hazırım. Benimle irtibat için daha fazla geç kalmamanız dileklerimle….


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir