Çarpıcı ve göz alıcı gelin saçı modelleri

gelin saçı modelleri
gelin saçı modelleri

Değerli Melekler Mekanı takipçileri,sizler için tepeden tırnağa modayı son hız takip edip tüm yenilikleri aktarmaya çalışıyoruz. Çok yakın da düğün, sünnet, nişan ve mezuniyet günlerinin en çok kutlancağı yaz aylarını yaşamaya başlıyacağız. Dünyaevine girmek için gün sayan gelin adayları için heyecn verici bir geri sayım sürecinin içine girmiş bulunmaktayız. Tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmak adına gelinliği tamamlayan en önemli detaylardan biri de şüphesiz gelin saçı modelidir. Gelin saçı modelinize karar vermeden önce düğünün yapılacağı mekanın konseptini ve gelinlik modelinizi mutlaka ön plan da tutmalısınız. Eğer kır gelini olacaksanız çok abartılı bir gelin saçı modelinden uzak durarak daha doğal, açık yada dağınık topuz modellerini tercih edebilirsiniz.

örgülü gelin saçı modeli
örgülü gelin saçı modeli

Gelin adaylarının sitemizi yakından takip ettiğinin bilincinde olduğumuz için,düğününe aylar kala gelin saçının nasıl olmasını düşünen gelin adayları için saç modelleri ve gelinlik modelleri hakkında çeşitlilik gösteren bilgiler paylaştık.Bugünde sizlere 2016 yılında trend olacak gelin saçı modellerinin yanısıra göz alıcı ve dikkat çekici değişik gelin saçı modelleri hakkında bilgiler vermek istedik.2016 gelin saçı modelleri
2016 gelin saçı modelleri

2015 yılının baharında oldukça yükselişe geçen örgülü dağınık topuzlar 2016 yılında da gelin adayları tarafından tercih edileceğe benziyor. Örgülü gelin saçı modellerinin bu yaz oldukça trendler arasın da olacağını söyleyebilirim. Farklı gelin saçı aksesuar modelleri ile görsel olarak daha çok şıklık katabileceğiniz saç modeliniz aksesuarınız sayesin de daha çok ön plan da olacaktır.

Çok uzun saçlı gelin adaylarımıza yine geniş örgülü dağınık topuz modellerini öneriyoruz.Yandan toplanmış yarım saç örgülü gelin saçı modelleride taşlı taçlarla sizi oldukça dikkat çekici gösterecektir.Günün kadını siz olduğunuza göre en çarpıcı saçlara sahip olması gereken kişide siz olmalısınız,tabi ki makyajınız ve gelinliğinizle doğru orantılı olarak.


 

Gelin Saçların da Son Trendleri Öğrenmek İçin Tıklayınız

Kır Gelinleri İçin Çiçekli Gelin Başı Modelleri İçin Tıklayınız

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir