Chanel Sunrise Makyaj Koleksiyonu 2016

chanel makyaj ürünleri
chanel makyaj ürünleri

Chanel’in L.A. Sunrise adını taşıyan yeni koleksiyonuna sizler için bir göz gezdirdik sevgili Melekler Mekanı takipçilerimiz.L.A Sunrise adını alan Chanel’İn 2016 ilkbahar yaz makyaj koleksiyonu’nda en dikkat çekici ve çok fazla beğenileceğini düşündüğüm ürün Sunkiss Rİbbon ismindeki yeni allığı,allığın içinde bulunan renkler yaz ve bahar aylarının hakkını verecek nitelikte.Makyaj ürünü deyip geçmemek gerekiyor. Bazen güzel görünmek uğruna gelişigüzel satın alınan ucuz makyaj ürünleri cildiniz de kalıcı bir hasara yada sağlık sorununa yol açabilir. Chanel makyaj ürünleri ile oldukça kaliteli bir ürün kullanacağınız gibi markası ve ürünün de kendini dünyaca kanıtlamış olan chanelin göz alıcı makyaj ürünlerinin renkleri ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Yaz renklerini makyaj ürünlerine yansıtan chanel özellikle göz farın da tercih ettiği pembe ve turuncu tonları ile bronz tenlerin vazgeçilmezi olarak yer alacak.

 Dumanlı göz makyajı sevenler ,Chanel’in yeni sezon koleksiyonundaki 4’lü far paletine bayılacaklar.Chanel size farlarının gün boyu kalıcılığını koruyabileceği garantisini veriyor sevgili hanımlar.

chanel yeni makyaj koleksiyonu
chanel yeni makyaj koleksiyonu

 


Mor seven hanımlar Chanel’in far paletinde bulunan ve L.A Sunrise koleksiyonuyla öne çıkan 683 numaralı Sunrise Trip oje,oldukça beğeni topladı.Bahar ve yaz günlerinde mor rengin tutkusunu gözlerinize ve tırnaklarınıza iddialı bir şekilde yansıtacaksınız.

chanel makyaj yaz koleksiyonu
chanel makyaj yaz koleksiyonu

Metalik farlardan hoşlananlar için ise uzun süreli kalıcığıyla ve bakır,mor ve yeşil tonlarıyla dikkat çekiyor.

 

Rouge Coco Shine ismindeki 3 rujuda iç gıcıklayıcı renklerden oluşuyor sevgili hanımlar.Ben 118 no’lu Energy ismindeki ruja bayıldım,alternatif olarak yaz günleri için 116 no’lu Mighty adındaki rujda pembenin harika bir tonu..

Gelin Saçlarında ki Son Trendleri Merak Ediyorsanız Tıklayınız

Dünya’da kadınlarının güzellikleriyle nam salmış ülkeler ve sırları için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir