Çift Renkli Bebek Yeleği Örgüleri Hoş Modeller Yaparak Bebeklerinizi Süsleyin

Çift Renkli Bebek Yeleği Örgüleri– Bebek yeleklerini ne kadar sık kullanıyoruz öyle değil mi? Peki bebeklerinize yelekleri kendiniz örüyor musunuz? Örgü örmek çok faydalı ve hoş bir hobi diye düşünüyorum. Sizde kendi örgülerinizi kendiniz örüyorsanız ne mutlu sizlere. Özellikle bebekler için daha sık tercih ediyoruz örgü işi kılık kıyafetleri öyle değil mi? Miniklerinize ördüğünüz harika örgülerle onları giydirmek, soğuk havalarda sıcacık tutabilmek son derece keyifli olsa gerek. İşte örgünün güzel yanlarından bahsederken de bebek yeleklerinin zengin model çeşitliliği arasında, iki renkli örülen yelekleri birlikte inceleyelim ve hangi modelleri tercih etmek daha uygun ve güzel olacaktır birlikte karar verelim istedim. Sizlerinde hoşuna gidecektir diye düşünüyorum. Yelek örneklerini kışın kullanabileceğiniz gibi yazın da bebeklerinize giydirebilirsiniz. Özellikle dışarıda sırtı terledi mi terleyecek mi düşünmektense bunun için örgü yelekler uygun olacaktır. Sırtını sıcak tutan kolsuz yeleklerden örerek bebeğinizi aynı zamanda hoş modellerle şık hale getirebilirsiniz. Özellikle tek renge göre iki renkle örülen bebek yelekleri daha hoş bir görünüm sunuyor. Siz de örneklerden esinlenerek uyumlu renkleri görebilir beğendiğiniz modelleri bebişinize örebilirsiniz.

iki renkli orgu bebek yelegiiki renkli orgu bebek yelegi

İki uyumlu renkten örülmüş bebek yeleği görüyorsunuz yukarda. Beyaz yeşil çok yakışan renkle ördüğünüz yelek modelleri hem kız hem erkek bebeklere uygun olacağını düşünüyorum. Ne diyorlar yani unisex bir model ortaya çıkacak. Aşağıda yine mavi ve beyaz renginde hem kız hem erkek bebeklere yakışacak bir model. Önde yer alan ikili cep detayı dikkat çekiyor.


iki renkli cepli orgu bebek yelegi

iki renkli cepli orgu bebek yelegi

İki renkli bir örnek daha aşağıda. İşte bu model diğerlerinden farklı. Genelde iki renkli modeller hem kız hem erkek bebeklere uyabiliyor ama bu aşağıdaki örnek tamamen kız bebekler için örülmüş. Zaten içinde kıvrımlar çiçek motifleri koyduğunuz anda kız bebekler için örülen yeleğe bir u dönüşü oluyor. Yine derya baykal ile yandan bağlamalı yelek modellerini de buradan inceleyebilirsiniz.

cift renkli cicek motifli orgu bebek yelegi

cift renkli cicek motifli orgu bebek yelegi

Örgü deyince aklımıza hep eskiler geliyor. Mesela şuan ne hissettiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Annelerin bir araya gelip hem dizi izledikleri hem de sohbet ettikleri, ya da bahçelerde buluşarak yine sürekli ellerinde örgüleriyle hiç bırakmadan sürekli örgü ördükleri zamanlar. Size ne hissettirdi bilmiyorum ama benim gözümün önünde hep bu kareler var. Çoğu arkadaşım da örgü örmenin stresten uzaklaştırdığını ve güzel bir rahatlama yöntemi olduğundan bahseserler. Sözü fazla uzattığımı düşündüm birden. İsterseniz iki renkli bebek yeleklerinin modellerini inceleyelim sizlerle. Model almak isteyeceğiniz bir çok resimle karşılaşacaksınız. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir