Country tarz dekor önerileri

Country stili genç odası dekorasyonu tercihi ile genç odalarınızda özelleştirici alanlar oluşturabilirsiniz.
Country stili genç odası dekorasyonu tercihi ile genç odalarınızda özelleştirici alanlar oluşturabilirsiniz.

Country dekorasyon uygulaması her odada bambaşka havalar estirebilecek uygulamalar arasında kendini göstermektedir. Üst resimdeki gibi bir genç odası dekroasyonu ile bu seneki genç odası dekor değişiminizde Country uygulamalar gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Beyaz mobilya tarzında seçilen genç odası takımı odayı ferah ve geniş gösterirken ahşap seçim Country tarzın odaya hakimiyetini ilan etmişe benziyor. Çiçeklere odada yer verilmesi de bu dekor anlayışında kullanılan yan dekor tamamlayıcılar arasından sadece biridir.

Kafe dekorasyon önerileri arasında country dekorasyonu deneyerek sıcak ortamı kafenize davet edebilirsiniz.
Kafe dekorasyon önerileri arasında country dekorasyonu deneyerek sıcak ortamı kafenize davet edebilirsiniz.

Kafe ortamlarında da dilediğiniz country uygulamaları gerçekleştirip ortama eski bir mekan görünümü hissini verebilirsiniz. Ahşap renkli mobilyalar eskitme boyanmış gibi görünerek sizlerin arzuladığınız o sıcak Country dekor uygulamasını bire bir gerçekleştirebilmenize zemin hazırlayabilmektedir. English Home mağazalarında kendini gösteren dekor tamamlayıcı aksesuar tercihleriniz ile bu dekoru uyguladığınız mekanlarda ayrı bir anlam yükleme tercihini hayata geçirmiş olabileceksiniz. Çiçeklerin masadaki yeri ile romantik yemek teklifleri ya da yemek davetleri için aradığınızı bulabilme fırsatını kendiliğinden elde edebileceksiniz.Mutfakta country tarz ayrı bir hava oluşturmanızı sağlar.
Mutfakta country tarz ayrı bir hava oluşturmanızı sağlar.

Mutfakta country tarz eski köy evlerine olan özencinizi yerine getirmeye yardımcı bir etki oluşturacaktır. Köy çocuğu olanalrın özlemlerinde eşlik edici country mutfak modelleri ve birtakım köy usulü depolama alanları, kurubaklagil saklama yerleri, mutfak ürünleri kullanımı ile mutfağınızda nostaljiye davetiye çıkarabilme şansından faydalanabileceksiniz. Biraz da çocuksu yaşantınızda ruhunuzda esen dekor uygulamalarını katarak gerçekleştirebileceğiniz country mutfak dekor uygulaması mutfağınızda geçirdiğiniz zamanı daha sıcak bir ortamda tamamlama tercihinde bulunmanıza yardımcı olabilecektir. Eski bir müzede bulunabilecek tarz mutfak araç gereçlerini bulup kullanarak ya da evinizdeki çiçekler, dekoratif country obje tercihleri belki de country tarz mutfak mobilyaları gibi seçimler ile bu arzuladığınız görünüm kendiliğinden mutfağınıza hakim olabilecektir. En güzel country uygulamaları gerçekleştirmek için benim yazımdan ve yorumlarla fikirlerimden faydalanma düşüncesi içine girmeye ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir