Dalmaçyalı Kadın Cheryl Shaw’ın Hayat Hikayesi

Cheryl Shaw kimdir ? Şu anda 34 yaşında olan Cheryl Shaw hayatının büyük bir bölümünde fiziksel sıkıntısından dolayı özellikle okul arkadaşları tarafından kendinde olan ya ada insanların onda gördüğü bir eksik yüzünden galga geçilmiş bir kadın. Hayatı Boyunca asla havuza gitmemiş, yine ömrü boyunca uzun kullu elbiseler giymiş ve derisindeki dalmaçyalı şeklinde olan izleri kapatmaya çalışmış bir kadın. Hayatının kararını vererek işinde uzman bir ajansla çalışmış ve şu anda özellikle instagramda bir çok abonesi bulunan işinde başarılı bir kadın olarak çalışıyor.

Cheryl Shaw Kimdir

Vücudundaki nadir görülen hastalıklara inat, Cheryl Shaw bir gün İnstagram’da fotoğraflarını paylaşıyor ve şortlar da giyerek bu olayın üzerine üzerine gidiyor. Biraz zor oluyor tabiki bu kendisi için. Kendimi sevmeliyim diyerek yola çıkıyor. Manken ajanslarının da fotoğraflarını görmesi ile olaylar çorap söküğü gibi ardı ardına gelişmeye başlıyor.Cheryl Shaw İnstagram Fotosu

Tabiki hayatı boyunca lakaplar ile de baş etmeye çalışmış kendisi. Özellikle ” Sivilceli Yüz” “Dalmaçyalı” ve ” Kurabiye ” gibi lakaplar takmışlar Cheryl’e Tabi bu lakaplarla birlikte Cheryl fotolarını paylaşmadan önce bu yakıştırmalardan dolayı kendisinden iyice nefret etmeye de başlamış bir kadın.


Birisi 4 ve diğeri 11 yaşında olan iki oğlu var ve verdiği bu karar ile birlikte, tatilde aldığı ama giymeye cesaret edemediği şortunu çekerek attığı İntstagram’da şöhreti yakalıyor. River Island ve New Look gibi çok büyük markalarla ortaya çıkıyor. ” Farklı ve ayırt edici ” şeklinde reklamlarda boy gösteriyor.

Şimi sadece farklı görünen insanlara özellikle de benim durumumda olan kadınlara ilham vermek istiyorum diyor kendisi… Sizde olan ya da olmayan bir şey ile dalga geçildiğinde, bunun üstesinden gelmek adına üstüne gitmeliyiz. Shaw, bunun en güzel örneklerinden birisi.

Cheryl Shaw Hayat Hikayesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir