Damatlık Modelleri 2017 Örnekleri Karşınızda

Damatlık Modelleri 2017– Genç kızlar için gelinlik modelleri paylaşıyoruz da genç delikanlılar için neden damatlık modellerini paylaşmayalım ki? Yaz düğünlerin hızla devam ettiği yoğun geçtiği bir dönemdeyiz. 2017 yılına ait çok şık damatlık modellerini sizler için paylaştık. Düğün hazırlıklarının en eğlenceli kısmıdır gelinlik bulmak ona uygun damatlık uydurmak filan. Ama nişanlınız kendi gelinliği ile ilgili düşüncelere dalmışken sizin damatlık güme gitmesin. Siz de o arada damatlığınızı beğenin tarzınızı ortaya koymak sizin de hakkınız. Önce tarzınızı ortaya koyun örneğin takım elbise tarzında mı yoksa smokin ya da daha farklı janjanlı bir şey mi bakınıyorsunuz. Onun dışında kullanacağınız aksesuarlar ve ayakkabı ile uyumu kesinlikle gözden kaçırmayın bu hazırlıkları yaklaşık 1-2 ay önceden yapmakta fayda var. Hatta hazır yerine diktirmeyi düşünüyorsanız mutlaka daha önceden kumaş tercihi ve ölçü vermeye hazır olmak beklemek gerek.Belki de şimdiye kadar böyle bir smokin ya da takım elbise içine girmediniz. Bu sizin için belki de zor bir seçim olacak. Önemli olan kendinizi rahat hissedeceğiniz bir damatlık seçerek zor şartları en aza indirmek. Nihayetinde belki de hiç alışkın olmadığınız bir damatlık ve aksesuarlarını taşıyacaksınız üzerinizde. Eğer dikimini terzi yapıyorsa damatlığın en az 2 kez prova yapmakta fayda var. Damatlığınızla iyice bütünleşmek önemli hatta üzerinde yer alan aksesuar ve parçaları da iyice tanıyın ki zorluk yaşamayın. Düğünde dansıydı halayıydı oyun havasıydı işin zor damat bey 🙂


Renk seçenekleri çok fazla hazır modellerde de. İster kirala ister kendine ait bir damatlık olsun işi geçiştirme bu gelin hanımın olduğu kadar senin de özel günün. Damatlıkla birlikte ayakkabı seçimini önemseyin ince ayrıntılar rahatlık uyum önemlidir damatlık ayakkabılarında. Damatlık ayakkabı modellerinden seçmeler bu yazımızda.

Siyah beyaz ya da mavi siyah bordo siyah ya da lacivert ve daha birçok renk tercihi 2017 damatlık modellerinde. O gün için siz de kendinizi ön plana çıkaracak en az gelin kadar şık ve uyum içinde olmalısınız. Gelinliğin gölgesinde kalmadan damatlığın da kendini göstermesi önemli. Damatlık kadar ayakkabı kadar çorap seçimi de önemli beyler. Neden mi o gün belki saatlerce ayakta kalacak ayakkabı içinde kalacak ayaklarınız. Koku yapmayan rahat çoraplar olmalı. İnce pamuklu bir çorap aynı zamanda takımınızın pantolonu ile aynı renkte olmasına özen gösterin. Nihayetinde eğilip kalktığınızda ya da oturduğunuzda görünmesi abes görüntüler doğurmasın. Haa bu arada 2-3 ay önceden dikime verdiğiniz takımınıza girmek için son 3 ay yediklerinize de dikkat ediniz beyler:) Saç sakal keza uzun istiyorsanız uygun şekilde uzatabilir kestirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir