Dantel İşi Vitrin Takımları Modası En Modern Yepyeni Örnekleri Kaçırmayın

Dantel İşi Vitrin Takımları Modası– Çok eskilerde kaldı sanmayın sakın. Vitrin takımlarının modası hiç geçmiyor. Sadece örnekler değişiyor, çok şık ve zarif modeller kullanılıyor. Salonlarınızda vitrin kullanımından vazgeçemeyenlerdenseniz lütfen vitrinlerinize uygun dantel örneklerinden edinin. Harika bir görünüm oluşturacak en yeni vitrin takımı örnekleri hem kullanışlı, hem de çok hoş bir görünüm veriyor. Dantel örgüsünü seviyorsanız işiniz çok daha kolay olacaktır. Keyifli bir zaman geçirerek hem örgü örebilir, hem de vitrinlerinizi gelin gibi süsleyebilirsiniz. Özellikle çeyizlik hazırlayan geçn kızlar için de bu örnekler sizlere ilham verecektir diye düşünüyorum. Çeşit çeşit hanımlar ne kadar da hoş el işleri yapmışlar gerçekten. Evinizde mutlaka salon dekorasyonunuzda vitrin kullanıyorsunuzdur. Vitrinlerde genellikle çeyizinize hediye gelmiş şık porselenler kullanmaya kıyamadığınız nadide parçaları sergilersiniz. Bunları neden daha süslü bir şekilde sergilemeyesiniz ki. Sade kullanmak yerine vitrin için dantel takımları ile özel vitrinliklerinizi sergiyelebilirsiniz. Danteller çok eskilere dayanıyor ama görüyorsunuz ki modası hiç geçmiyor. Gün geçiyor ama dantel örnekleri yenilenerek gelişiyor. Harika bir vitrin örneği ile karşınızdayız. Çok şık kenarları oval şekilde örülmüş ilginizi çektiyse örneğini çıkarabilirsiniz hanımlar. Aslında çok delikli bir model olduğu için kolay da biteceğini düşünüyorum. 6’lı 12’li şekilde takım yaparak hem vitrinde hem salonunuzda takım olarak kullanabilirsiniz.

badem dantel orgu vitrin ornegibadem dantel orgu vitrin ornegi

Yine zarif bir örnek. Çiçek motifleri ile birleştirilmiş hoş görünümlü vitrin örneği. Sizler için özenle seçtiğim örnekleri ayrıntılı inceleyerek siz de vitrininizi renklendirebilirsiniz. Tabii vitrin diyorum ama bazen de oturma gruplarının içinde gümüşlükler yer alıyor bunu da hanımlar daha çok vitrin gibi kullanmakta. Gümüşlük için de çok uygun bu danteller. Hayranlık uyandıran dantel örneklerini el emeğiniz ile örerek hediye de edebilirsiniz emin olun ki hediye amaçlı yaptığınızda bundan daha güzel bir hediye olamaz diye düşünüyorum.


cicekli dantel kare vitrin modeli

cicekli dantel kare vitrin modeli

Vitrin ya da gümüşlük için dantel örnekleri gördüğünüz gibi çeşitli. Kare oval yuvarlak ne şekilde dilerseniz yapabilirsiniz. Yine görülmeye değer misafirleriniz için özel sunumlar yapmanızı sağlayacak en güzel dantel tepsi örtüsü modellerini buradan inceleyerek misafirlerinizi şımartabilirsiniz.

 

dantel vitrin icin ornek

dantel vitrin icin ornek

Çeyizlik eşyalar arasında mutlaka bulundurulan vitrin takımları aynı zamanda harika birer hediyelik eşya da olabilir. Keyif sizin. Ne amaçla kullanmak isterseniz kullanırsınız. Çeyizlik yapan genç kızlarımıza da fikir oluşturacaktır eminim örnekler. Modern vitrinler için kullanılamaz diye düşünmeyin sakın. Özellikle modern vitrinlere uygun çok güzel örnekler bulacaksınız. Hanımlar durmuyor çalışıyor ve ortaya yeni örnekler sunuyor. İşte bu örnekleri sizler için özenle derledim. Sizlere en yeni örneklerden oluşan harika resimler göstereceğim. Resimleri inceleyerek çok güzel fikirler edinebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın. Araştırmamı istediğiniz konularla ilgili geri dönüş yapabilirsiniz arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir