Dekorasyonda 2016 popüler renklerinden faydalanabilirsiniz

2016 salon dekorasyonlarında mavi ve tonlarından faydalanabilirsiniz.
2016 salon dekorasyonlarında mavi ve tonlarından faydalanabilirsiniz.

Mavinin her zaman huzur veren ortam zenginlikleri oluşturduğunu hepimiz biliriz. Mavi ve tonları ile konsept oluşturulan oda dekorasyonları ile 2016 yılında daha çok karşı karşıya kalacağız. Üstteki salon dekorasyon modeline de göz attığınız zaman 2016 sezonunda parlament mavisi, açık mavi, koyu mavi, beyaz çok yakın mavi gibi giderek açılan ya da daha da koyulaşan mavi tonlarından faydalanarak dekorasyonlarınıza anlam katabileceğiniz husu konusunda hem fikir olabileceksiniz. Oda dekorasyonlarınıza daha anlam yüklü şekle sokan mavi tonları duvardaki tablolardan tutunda kırlentlere kadar her mavi tonunu hissederek uygularken yüzünüzden gülümseme odalarınızdan huzur eksik olmayacak.

Açık renk köşe takımı tercihiniz ile renkli kırlentleri kombnie ederek popüler renklerin hakim olduğu salonlar dekore edebilirsiniz.
Açık renk köşe takımı tercihiniz ile renkli kırlentleri kombnie ederek popüler renklerin hakim olduğu salonlar dekore edebilirsiniz.

Köşe takımları seçiminiz ile beyaz rengin hakim olacağı bir oda dekorasyonu oluşturdunuz; ama bir yandan da 2016 moda renklerini odalarınızda görmek mi istiyorsunuz? O zaman üst resimdeki gibi farklı renklerin hakim olduğu salon dekorasyonlarını evlerinizde görmeye hazırlanın. Parlak kumaşlarla kaplanmış bu kırlentler sizlerin beklentilerinizi karşılayacak kaliteli salon dekorasyonlarını oluşturmanızda en önemli yardımcınız olacaktır. 2016 renkleri arasında yer alan mavi, sarı, yeşil ve tonları, kırmızı gibi sıcak renklerle oda dekorasyonlarınızda yepyeni anlamlar kazandırabilirsiniz.Bu sezon salon takımınızı seçerken tek renk koltuk takımı modelelrinden faydalanabilirsiniz.
Bu sezon salon takımınızı seçerken tek renk koltuk takımı modelelrinden faydalanabilirsiniz.

Salon dekorasyonlarından başlayarak gerçekleştireceğiniz 2016 renk uygulamalarında ev dekorasyonlarınızı sil baştan gerçekleştirme düşüncesi içerisinde iseniz odalarınızda ahenkli ortamlar kazandırıcı 2016 mobilya modellerinden faydalanma tercihinde bulunabilirsiniz. Tek renk koltuk takımı modelleri uygulamalarının gerçekleştirildiği salon dekorasyonlarında üstteki gibi sade görünümü yakalamaya ne dersiniz? Üstteki mor takıma uyum sağlayan duvar rengi ile harika görünümlü salon dekorasyonlarına benzer dekorasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Bunu en yeni koltuk takımı modelleri ile gerçekleştirmeniz durumunda son trend uygulamaları gerçekleştirme fırsatı ayağınıza kadar gelmiş olabilecek. Lila, pembe, turuncu, bej, siyah ve bu renklerin beyaz ile uyumunu gerçekleştirerek de dekorasyon trendinde yeni renk seçimleri ile ev dekore etme fırsatında bulunmuş olabileceksiniz.  Gri beyaz metalik aksesuarlar, ahşap ve taş aksesuarların doğada yer alan renklerle uyumlu konsepti de bu senede moda olabilecek uygulama tercihleri arasında seçebileceklerinizdendir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir