Dekorasyonda duvar dekoratiflikleri

Ahşap geyik kafası ile duvarlarınızda özel etkiler yakalama şansınız olabilecek.
Ahşap geyik kafası ile duvarlarınızda özel etkiler yakalama şansınız olabilecek.

Farklı duvar dekorasyonu tercihinizde bu sene ahşap bir görünüm ile geyik kafasıyla elde edilen şıklığı yansıtmaya ne dersiniz? Ahşap görünümlü bir oda dekoratifliğinde sıcaklık yansıtılırken geyik kafasında vernikleme ile yansıtıcı görünüm kazanımı elde edilerek en estetik görünüm zenginlikleri yakalama şansınız bulunabilmektedir. Güzel bir oda görünümü için beklenilen etkiyi sağlamada farklı objeleri asma fikri de duvarlarda değişimi sağlarken tüm odada hissedilebilecek bir farklı dekoratiflik görülebilme imkanı elde edilebilmektedir.

Çerçevelerle duvar dekorasyonu yaparak odalarınızda estetik etki yakalama şansına sahip olabilirsiniz.
Çerçevelerle duvar dekorasyonu yaparak odalarınızda estetik etki yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

Çerçevelerle elde edilecek duvar dekorasyonundan birkaç kesit olan üst resimdeki şıklık da her oda görünümünde ayrı bir hoşluk ile bizi etkileyebilmektedir. Farklı simgelerin yer aldığı duvar aksesuarları, çerçeveler, şık yazılı tablolar ya da aile fotoğrafları her odada yakalanmak istenene güzel görünümü yakalamada başarılı olabilmiştir. Duvar apliklerinde yer alan mumlar, duvar çerçeveleri, duvar saatleri, farklı etkideki resim tabloları gibi seçenekler ile duvarlarınız beklediğinizden de şık görünebilecektir. Resimde de gördüğünüz üzere ok işaretleri, bisiklet figürü, bebek resimleri, mutlu aile fotoları gibi pek çok tabloda etkiyi elden bırakamayacak zenginlik yakalamak mümkün olabilmektedir.Dekoratif kitaplıklarda cam bölmeli modeller daha ferah bir görünüme yer açacaktır.
Dekoratif kitaplıklarda cam bölmeli modeller daha ferah bir görünüme yer açacaktır.

Cam bölmeli kitaplık da geniş alan yansıması ferahlık, aydınlık, kişiye kendini iyi hissettirici ortam sunumu ile oldukça tercih edilebilecek dekoratif ürün tercihi olabilecektir. Hem kitaplarınıza yer açabilir hem de beğendiğiniz biblo tarzı yeni trend dekoratif bibloları bu kitaplık ünitesine kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Kimileri en trend duvar dekoratif ürünleri ile farklılık yakalama yolunda ilerlerken 2017 sezonunda en moda duvarlarla evlerinde yeni görünümler elde edebilmekte; kimileri ise sadelik ile küçük birkaç obje için seçtiği duvar rafı seçenekleri ile en özel görünüme yer açıcı davranabilmektedir. Duvarlarınızda en yeni görünümleri yakalarken tüm merak ettikleriniz için burada sizleri bekliyor ve yorumlarınız ile sizlere bilgilendirme yapabilmekteyim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir