Dekoratif Balkon saksıları ile Gelen Yeni balkon görünümleri

Askılı balkon saksıları sade balkon görünümü yakalamak isteyenlerin yardımcısı olabilecektir.
Askılı balkon saksıları sade balkon görünümü yakalamak isteyenlerin yardımcısı olabilecektir.

2016 bahçe dekorasyon değişiminizde bahçe saksılarınızda küçük değişimler yakalama tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Balkonlar yaz dönemlerinde ve baharın ilk başlangıçlarında yeniliğe uğrarken iç açıcı ortam oluşsun bahçeyi aratmasın diye farklı saksı modellerinden faydalanmak isteyebiliriz. İşte tam bu noktada bugün sizler için bir araya getirdiğim öneriler işinize yarayacaktır. sade balkon görünümünü oluşturmak isteyenler için üst resimdeki askılı balkon saksıları son derece ideal bir seçim olabilecektir. Hem yapay hem de canlı çiçeklerin balkonlarınızda iç açıcı bir ortam oluşturmasında asla kanıksanmayacak bir seçenek olan üstteki model tarzında pek çok sade saksı modeline Koçtaş ya da İkea gibi ev dekorasyon ürün satışında öncü firmalardan faydalanma tercihinde bulunabilirsiniz.

Bauhaus dekoratif saksı modelleri ile balkonlarınız 2016'da canlılık kazanabilir.
Bauhaus dekoratif saksı modelleri ile balkonlarınız 2016’da canlılık kazanabilir.

Bauhaus da ev dekorasyonunda sizlere farklı fikirler, farklı renkler, farklı modeller sunan model çeşitliliği ile karşınıza çıkabilmektedir. Hem balkon hem de bahçeler için yararlanabileceğiniz saksı modelleri arasındaki üst modelde her ortama uyum sağlayabilecek modellerdendir. Rengindeki canlılık ile de sizlerin karşı koyamayacağınız zengin görünümü balkonunuza davet edebilecektir. Yeşilin en parlak hali ile karşınıza çıkan bir model olan Bauhaus saksıları ile düz ama canlı bir estetikliğe balkon demirlerinizde ya da balkon duvarlarınızda görme şansınız olabilecektir.Dekoratif balkon saksıları 2016 ile balkon dekorasyonlarınız yenilenebilir.
Dekoratif balkon saksıları 2016 ile balkon dekorasyonlarınız yenilenebilir.
Dekoratif balkon saksıları arasında konumunu koruyan askılıklı modeller arasındaki modernlik ya da yeni trend görünüm üst resimdeki model ile sizleri bulabilecektir. Balkonlarınızda renkli, canlı, farklı, estetik bir saksı ile otururken ev ortamındaki gibi modern bir alan arzuluyorsanız bu tarz saksı modelleri işinizi görebilecektir. Balkon dekorasyonunuzu yenilerken sağlam demir parmaklıklı balkonunuz için bu tarz bir saksı model tercihinde bulunabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alarak istediğiniz çiçeğinize ev sahipliği yaptırabileceğiniz bu saksı modeline bayılacaksınız. Saksılarla balkonunuzu ya da bahçenizi donatırken farklı 2017 koleksiyonlarına da göz atabilirsiniz. Seçiminizi gerçekleştirip 2016/2017 sezonuna yakışır bir balkon görünümü için hazırlığa girmeye var mısınız? O zaman acele ederek yeni model balkon saksıları arasından tercihinizi tamamlamayı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir