Derya Baykal İle Dantel Peçete Örnekleri Çok Zarif Modeller

Derya Baykal İle Dantel Peçete Örnekleri– Derya Baykal örnekleri ile dantel peçeteleri irdeleyeceğiz bugün sizlerle. Dantel peçete hala kullanılıyor mu demeyin demeyin. Hala vazgeçemeyenler olduğu gibi, önümüzde ki dönemlerde de yeniden canlanacağı ve tekrar sıkça kullanılacağı konusunda hiç şüphe duymuyorum. Bu nedenle sizleri şimdiden haberdar etmek isterim. Dediğim gibi bazılarımızın hala kullandığı, özel misafirleri için sakladığı dantel peçeteler bir çoğumuzun evinde sandıklara, çekmecelere kaldırılmış olarak bekliyor. Onları çıkarın ve yeniden kullanın demeyeceğim sizlere. Çünkü o modeller gerçekten eskilerde kaldı artık. Şimdiki örnekler çok daha şık ve zarif. Eskilerde ne varsa zaten şimdilerde moda. Eskiden ninelerimize söylense inanmazlardı sanıyorum. Hanımlar şık zarif dantel peçeteler yaparak aynı zamanda benim de en çok sevdiğim örgü ile kendinizi dinlendirebilir tüm sıkıntılarınızdan da uzaklaşmış olursunuz. Gerçekten iyi bir terapi yöntemi örgü. Hele bir de sonucunda kıymetli şeyler çıktığını gördüğünüzde keyfiniz mutluluğunuz daha bir artacak emin olun. Çok özel örneklerden bir tanesi işte. O eski danteller artık yok aramayın da zaten hanımlar eski çeyizden kalmaları da çıkarmaya çalışmayın. En yeni örnekleri sizlere sunmaya çalıştım hepsi modern ve çok zarifler.

tig isi dantel pecete modelitig isi dantel pecete modeli

Çok özel bir örnek yukarıdaki. Hoş dekoratif denemeye değer değil mi hanımlar. Kelebek ve çiçek motifleri renkler çok uyumlu. Tabii dantel olması zerafetini ikiye katlıyor. Bunu salonda oturma odasında mutfakta kullanabilirsiniz. Dekorasyon içinde kullanacağınız için renklerin uyumuna dikkat etmekte fayda var. Peçete demişken hanımlar birden gözümde canlandı tığ işi peçetelik örneklerini de sizlere sunmuştum. Kaçıranlar için tığ işi peçetelikleri buradan inceleyebilirsiniz. Hanımlar siz de isterseniz peçetelerinizi tamamen dantelden örebilirsiniz dilerseniz de şık bir kumaşa dikerek bu şekilde peçete olarak da kullanabilirsiniz. Böylece yemek sunumlarınız daha da zarif ve özelleşmiş olur.


dantel pecete modeli

dantel pecete modeli

Eminim siz de ekrandan baktıkça içiniz gidiyordur bu örneklere. İçiniz gitmesin hanımlar haydi siz de kolları sıvayın ister evde kullanmaya isterseniz çayizlik olarak örmeye başlayabilirsiniz. Bu örnekler masalarda sehpa üstlerinde de şıklıklarını konuşturacaklardır emin olun. Hepsi bu örneklerle sınırlı değil tabii ki. Sevgili takipçilerimize özel en yeni dantel peçeteleri galerimizde derledim. Kendi terapinizi kendiniz yapmanız dileği ile örgü örerek kalmanızı diliyorum hanımlar. En yeni konularımızla sizlere hizmete devam edeceğiz. Esenlikler dilerim.

dantel peçete ornegi

dantel peçete ornegi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir