Derya Baykal İle Dantel Sepetler Çok Güzeller

Derya Baykal İle Dantel Sepetler – Dantel sepetler ne kadar moda oldu çoğunuz farkındasınızdır. Özellikle büyük ve bilinen markaları içeren ev tekstili mağazalarında sürekli örgü işi sepetler görüyoruz. Kolalanmış rengarenk sepetler bir çok amaç için tasarlanmışlar. Ekmek sepetlerinden çamaşır sepetlerine, peçeteliklerden mandal sepetlerine hepsi birbirinden güzel ve şık. Derya Baykal modelleri ile bu sepetleri kendiniz örebileceğiniz gibi, herhangi bir yakınınızdan da talep edebilirsiniz. Tabi bu dantel örmeyi bilmeyenler için geçerli. Merak etmeyin ilerki konularda dantel örmenin püf noktaları ve en basit haliyle nasıl örülebileceği konularında da yardımcı olacak videolar paylaşacağım sizlerle.

derya baykal dantel seper örnegiderya baykal dantel seper örnegi

Birbirinden şık rengarenk banyolarda, mutfakta salonda her alanda kullanabileceğiniz çok şık örnekler burada. Üstteki örnekte havluların içinde bulunduğu sepet örneği neresi için düşünülerek yapılmış anlamışsınızdır. Çamaşır makinenizin üzerinde ya da banyoda dolap üzerine şık bir görünüm sergileyebilir. Hatta süs sabunları ile renkli bir görünüm sergileyebilirsiniz. Sadece görünümü ile değil işlevselliği ile de örgü sepetler çok ilgi çekiyor. Mutfakta da yine ekmek sepeti olarak, daha küçük dantel sepetle ipleriniz,şiş gibi örgü malzemelerini koyabileceğiniz örnekler yapabilirsiniz. Aşağıdaki örgü sepet örneğini beyaz üzeri pembe dantelli kurdela ile süsleme yapılmış. Siz de bu şekilde sepetinizi süsleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Dantel yapmayı sevenler için bulunmaz bir hobi aslında sepet yapımı. Sizlere bunun kolay yapımı için ders niteliğinde olabilecek derya baykal programından dantel sepet yapımı videosunu da paylaşmak istiyorum. Derya Baykal programı hanımların vazgeçilmezi arasında dolayısı ile çok izlenen programda hem örgüye dair hem hayatı kolaylaştırıcı birçok şey de bulunmakta. Programdan derya baykal havlu kenarı modellerini inceleyerek dantel sepetler içinde sergiyeceğiniz çok özel modeller bulabilirsiniz.


kurdelali dantel sepetler

kurdelali dantel sepetler

Şimdi konumuz örgü sepetler. Hemde dantel görünümlü. O kadar zariflerki her renginden her şeklinden olsun istemeniz son derece doğal. Pembe renkli dantel örgü ile yapılmış bir ekmek sepeti gördüm. Masada ki duruşu ve kullanılan masa tekstili ürünleriyle uyumu gerçekten görülmeye değerdi. Nasıl görünüyor bu sepetler diyenleriniz için ya da örnek alıp hemen uygulamaya geçmek isteyenleriniz için çok güzel modeller göstermek istiyorum sizlere. Şimdiden kolay gelsin dileklerimle… En güzel örnekleri galerimizde sizler için derledik dilerseniz aşağıdaki videoyu inceleyerek dantel sepet nasıl yapılır öğrenebilir hem evinize hem sevdiklerinizin evlerine hediye olarak götürebilirsiniz. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir