Derya Baykal ile Dikişsiz Yelek Yapılışı Çok Pratik Çok Şıklar

Derya Baykal ile Dikişsiz Yelek Yapılışı– Derya Baykal programlarında dikişsiz yelek dışında, diğer örgü türlerinde de çok sayıda örneği izleyicileriyle paylaşıyor. Boyunluklar, şallar, pançolar, atkılar, fularlar, hırkalar ve bunun gibi çok sayıda el işi türlerinin yapılış biçimi anlaşılır biçimde verilmeye çalışılıyor. Çok da faydalı olabiliyor diye düşünüyorum. Sizde aynı fikirdeyseniz, örgü örmeyi sevenlerdenseniz bugün dikişsiz yelek örülüşü ile ilgili faydalı bir video izleyerek varsa bazı soru işaretlerinizi giderebileceğiniz düşüncesindeyim. Örgü örmenin ortaya bir ürün çıkarmak dışında da çok çeşitli faydalar sağladığını belirtmeme gerek var mı bilmiyorum. Örgü örmenin yanında yeni şeyler yeni yöntemler öğrenebileceğiniz derya baykal programından alıntı yaptığımız dikişsiz yelek modelleri öğreneceğiniz yeni bir yöntem olacak belki de. Çok patik aynı zamanda çok kullanışlı. Aşağıda gördüğünüz ilk örnekte dikiş kullanılmadan örülmüş bir yelek modeli görüyorsunuz. Diğerlerinden hiç farkı da yok hanımlar. Kendinize çocuklarınıza örebileceğiniz dikişsiz yelek yapımına ait yazımızın sonundaki videoyu izleyerek daha fazla bilgilenebilirsiniz.

kenarlari puskullu dikissiz yelek modelikenarlari puskullu dikissiz yelek modeli

Diğer bir örnek aşağıda ince örülmüş modelleri yazın da kullanabilirsiniz. Örgü deyince çoğu kişinin aklına kış gelse de artık örgü işler yazın bile tercih edilebiliyor. Yazın kullanabileceğiniz kısa kollu bayan yelek modellerini buradan inceleyebilirsiniz geç kalmadan örnekleri inceleyip yazın kullanın. Haydi hanımlar dikiş kullanmadan yelek örmeyi siz de öğrenin kolay yöntemle yelekler yapın. Dilerseniz annenize ablanıza sevdiklerinize hediye olarak da örebilirsiniz.


dikissiz bayan yelegi

dikissiz bayan yelegi

Aşağıda da görüldüğü gibi derya baykal programında anlatılmıştı dikişsiz yelek modeli. Tabii aşağıdan pek bir şey anlamanız mümkün değil onun için size anlatımlı video sunduk. Ayrıca galerimizdeki örnekleri inceleyere beğendiğiniz bir modeli de örebilirsiniz kendinize. Örgüde farklı yöntemlere açıksanız bu yöntemi denemelisiniz.

derya baykaldan dikissiz yelek yapilisi

derya baykaldan dikissiz yelek yapilisi

Örgü örmek sizler için de bir tutku ise dikişsiz yelek örmek oldukça hafif gelecektir. Kolayca da yapabileceğinizi düşünüyorum. Özellikle derya baykal programında o gün yapılan dikişsiz yelek yapımını kaçıranlar için burada video yayınladık. Yapımını öğrendikten sonra kendinize öreceğiniz modeli görenler bayılacak sizden merakla örneğini ve yapılışını isteyeceklerdir. Büyükler ya da küçükler için, rengarenk ve güzel modellerden örülebilecek yelek örneklerini birlikte inceleyeceğiz. En yeni Derya Baykal modellerini sunacağım sizlere. Ördüğünüz yelekleri hem kendi kullanımınız için, hem de hediyelik seçenekleriniz arasında bulundurmak harika bir fikir diye düşünüyorsanız önce videoyu izleyerek bilgi eksikliğinizi giderebilir, sonra da yeni modelleri gösteren resimlerden beğeneceğiniz örnekleri alabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir