Derya Baykal ile Lif Örgüleri Zamanı Lif Yapmaya Deryaca Bir Bakış

Derya Baykal ile Lif Örgüleri– Yine geldik bir lif örnekleri yazımıza daha. Özellikle Derya Baykal programlarında kullanılan lif örnekleri ile günümüze uygun, yumuşacık, rengarenk lifler örme fikri sizler için de hoş bir uğraş olacaktır. Örgü örmeyi sevenlerdenseniz işiniz çok kolay. Derya Baykal modelleri ile lif örgülerini çeyiz hazırlığı için, günlük kullanımınız için, hediyelik eşya olarak bulundurmak için ya da maddi kazanç elde etmek amaçlı olarak da tercih edebilirsiniz. Örgü örmek çoğu açıdan size fayda sağlayacaktır. Örneğin Derya Baykal modelleri ile ördüğünüz çeşit çeşit lif modellerini herhangi bir hayır kurumuna hediye etme fikri neler hissettirir sizlere? Çoğunuzun içini kıpır kıpır ettiğini düşünüyorum. Bu çok yaygın bir tercih haberiniz olsun isterim. Bir çok örgü sever ördükleri kıyafet ya da farklı el işlerini hayır kurumlarına bağışlayarak manevi zenginlik elde edebiliyorlar. Bunu yapabileceğiniz gibi yine evde her bireye ayrı ayrı lif örneği örebilirsiniz. Lifler çeyizlerin de vazgeçilmezi. Genç kızlar haydi derya baykal ile lif örme zamanı diyoruz. Çeyizlik lif arayanlar buradaki yazımızı inceleyerek en yeni çeyizlik lif modellerini inceleyebilirler. Yazımızın en sonunda sizlere anlatımlı bir video da sundum. Ama şimdiden belirtmek isterim ki video da derya baykal programından alıntı lif yerine iğnedanlık yapımı gösterilmiş. Ama çok şık çok güzel bir motif örülüyor. Ben lif örneğine çok benzettim siz iğnedanlık yerine lif yapabilirsiniz.

derya baykal lif modeliderya baykal lif modeli

Değişik modelleri sizler için derlemeye çalıştım. Rahat bir banyo keyfi için de yumuşacık lif modelleri örebilirsiniz. Lifler artık herkesin örebilediği kolay örgü çeşiti. Ben bu yazımızda değişik örnekler sunmaya çalıştım ki eski klasik tekdüze modellerden sıkılanlar olabilir belki de artık tüm modelleri denemiş değişik örnekler arayanlar da olabilir. İşte aşağıda değişik aslında benim gördüğüm değişik bir model yer alıyor. Çiçek şeklinde yapılmış bir örnek. Aslında değişik modellerden esinlenebilirsiniz tabi ama bu biraz da sizin hayal dünyanıza kalmış. Hayallerinizi çalıştırın yepyeni değişik modeller tasarlayın.


cicekli lif modeli

cicekli lif modeli

Aşağıdaki modeli de ben son zamanlarda görmeye başladım. Halkalı lif modelleri kullanım açısından da kolaylık sağlayacağı için bu tip örnekler siz de düşünebilirsiniz. Hem aynı zamanda da banyo yaparken kullandıktan sonra bu halkalardan duvara asabilirsiniz de. Haydi sevgili arkadaşlarım siz de benim gibi sürekli değişikliklere yeniliklere açıksanız bu modeller size gelsin.. Sevgiyle ve örgüyle kalın…

derya baykal cicek motifli lif

derya baykal cicek motifli lif

Banyo keyifleriniz, kendiniz ve aile fertleriniz için ördüğünüz yumuşacık liflerle, normal sürelerin biraz üzerine çıkabilir. Rahat rahat, köpük köpük bir banyo fikri harika geliyor his olarak hepimize değil mi? İplerinizi, şişlerinizi, tığlarınızı hazır edin hanımlar. Size en güzel lif örneklerini göstereceğim. Model almak isteyeceğiniz bir çok resim bulacaksınız. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir