Derya Baykal İle Örgü Bebek Süveterleri Tasarımları Bir Harika

Derya Baykal İle Örgü Bebek Süveterleri– Merhaba değerli arkadaşlar. Bebek örgüleri örmek diğer örgülere nazaran biraz daha keyif verici el işi türleri arasında yer alır. Minik örgüler örmek doğal olarak daha zevklidir çünkü ortaya çıkan görüntü ister istemez çok sevimli olacaktır. Torunlarınıza ya da bebeklerinize renk renk, model model hırkalar, süveterler, bereler, patikler, kazaklar örebilir ve severek giydirebilirsiniz. Kız ya da erkek, ortak kullanımları için de doğru renk ve model tercihi ile örgüler örmek mümkün olacaktır. Kız bebeklere nazaran erkek bebeklere daha çok yakıştığı düşüncesindeyim süveterlerin. Özellikle pantolon ile şık bir kombinasyon oluşturup bebeğinize giydirebilirsiniz. Kız bebekler demişken daha önceki yazımızda onlar için çok güzel tığ işi bebek bolerolarını paylaşmıştık. Yazımızı ve örnekleri buradan inceleyebilirsiniz. Derya Baykal programı ile milyonlarca örgü seven bayanlara yeni yöntemler hiç örgü bilmeyenlere ise örgüyü sevdirmiştir. İşte o programdan esinlenerek sizlere örgü bebek süveteri modellerini sunmak istedim. Kışın oldukça çok tercih edilen örgü süveterler bebeklerinizin üzerinde çok şık duracak.

kravat desenli erkek bebek orgu suveterkravat desenli erkek bebek orgu suveter

Yukarıdaki örnekte de gördüğünüz gibi kravat deseni ile dikkat çeken örgü bir erkek bebek süveteri görüyorsunuz. Kız bebeklere de özgü modeller var ama ben daha çok erkek bebekler için modellere rastladım. Bu da kız bebeklere daha az süveter giydirildiği için sanıyorum. Kız bebeklere daha çok elbise yelek tarzı örgü kıyafetler tercih ediliyor. İşte kız bebekler için örülmüş bir örnek. Kız bebek modeli olduğu zaten ne kadar da açık değil mi? Fırfırları, renkleri hele ki çiçek desenlerinin örgü içinde kullanılması kız bebekler için örülmüş bir model olduğunu gösteriyor.


firfirli cicek motifli orguden bebek suveteri

firfirli cicek motifli orguden bebek suveteri

Modeller bebekler için yapılacağı için siz de üzerinde bebeklere uygun figürler kullanabilirsiniz. Böylece daha renkli bir görünüm oluşacaktır. El örgüsünden öreceğiniz süveterler ile bebekleriniz sıcacık bir kış geçirebilir. Hatta bebeğinize süveter örerken yanına bir de minik bir çift uyumlu renklerle patik örüverirsiniz belki. İşte yine derya baykal konulu derya baykal örgü bebek patiklerini buradan inceleyebilirsiniz. Arkadaşlarım son örneğimizi de sunduktan sonra bebek süveter modellerinin daha fazlasını görebilmek için galerimize sizi davet ediyorum. Esenlikler diliyor yine başka bir konuda görüşmek üzere diyorum.

erkek bebek orgu suveter

erkek bebek orgu suveter

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir