Derya Baykal İle Örgü Çocuk Etekleri Cıvıl Cıvıl Modellere Hayran Kalacaksınız

Derya Baykal İle Örgü Çocuk Etekleri– Sizlerde küçükken giymişsinizdir muhtemelen. Yazlık ya da kışlık kullanabileceğim örgü eteklerim her zaman olmuştur. Yazın merserize olarak tercih edilen açık renkli ve ajurlu örneklerle bir sürü eteğim vardı. Bazıları lastikli, bazıları örgü askılı. Kışın da renkli çoraplarla giydiğimiz son derece sevimli etek modelleri, şimdilerde daha az kullanılır oldu. Bu durumu biraz değiştirebilmek açısından, hem örgü örüp, hem keyifli vakit geçirip, hem de kızlarımıza çok beğenecekleri etekler örsek harika olmaz mı? Bulunduğumuz yaz aylarına özel merserize etekler hem sizleri hem de çocuklarınızı çok mutlu edecektir. Derya Baykal’ın en modern ve en yeni örnekleriyle renk renk, model model kız çocuk eteklerinin görüntülerine bayılacaksınız. Küçük kızlarınızı daha sevimli giyinmesini sağlamak için ona şirin örgü etekler örebilirsiniz. Kız çocukları eteklerle daha şirin oluyorlar bence. Özellikle 3-4-5 yaşlarındaki kız çocukları için örülen etek modelleri daha bir sevimli sanki. Sizler de örnekleri görmek için sabırsızlanıyorsanız hemen sunmak istiyorum. Dilerseniz aşağıdaki örnekteki gibi etek ile uyumlu bandana bere ya da patik tarzı örgüler yaparak daha sevimli bir kombin oluşturabilirsiniz.

tig isi orguden cocuk etegitig isi orguden cocuk etegi

Erkek çocuklarına nazaran daha renkli giyinen kız çocuklarını pantolonlarla değil bence etekler elbiselerle onun cinsiyetine uygun giydirmek önemlidir. Çünkü onlar sonuçta kız olarak doğdular ve kendilerini daima öyle hissetmeleri için bu gelişim çağında olan çocukları için önemlilik arz eder. Yani siz küçüklükten onun cinsiyet ayrımını ona gösteren giysiler giydirmelisiniz. Örgü çocuk eteklerini tığ işi şişle de örebilirsiniz. Çocuklarınızın hoşuna gidecek çiçek böcek motifleri ile fiyonklarla yapacağınız etekleri süslemeniz kız çocuklarının ilgisini daha bir çekecektir.


tig isi kiz cocuk etek

tig isi kiz cocuk etek

İnce örgülerden öreceğiniz etekleri çocuklarınız yazın da rahatlıkla kullanacaktır. Aslında yapacağınız modeli yaz kış olarak yaparsanız her mevsim rahatlıkla kullanacaktır çocuğunuz. Sizler için en yeni modern çocuk etekleri sunmaya çalıştım. Tabii ki bunlarla sınırlı değil. Daha fazla derya baykal örgü çocuk etek modelleri için galerimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Minik kızınız için etek haricinde güzel örgü elbiseleri de incelemek istemez misiniz? Güzel örgü elbise modellerini incelemek için yazımızı tıklamanız yeterli olacaktır.

gül motif suslemeli orgu cocuk etegi

gül motif suslemeli orgu cocuk etegi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir