Derya Baykal İle Örgü Koltuk Örtüleri Rengarenk Modeller

Derya Baykal İle Örgü Koltuk Örtüleri– Koltuk örtüsü kullanımı artık sadece koltuklarınızın kirlenmesini önlemek amaçlı değil, şık ve farklı bir görsellik elde etmek için de tercih edilebilmektedir. Her istediğinizde koltuklarınızı değiştirmek gibi bir lüksünüz yoktur düşüncesiyle hareket edildiğinde, farklılık istediğiniz zaman koltuklarınızı başka renklere, başka desenlere kavuşturmak için koltuk örtüleri kullanma fikri sizlere de son derece mantıklı geliyor olsa gerek. Örgü örmek sizin için bir tutku ise bu tutkuyu daha yeni daha farklı örgüler örerek sıcak tutabilirsiniz. Örgü örerken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Hanımlar dediğim gibi her an her kirlendiğinde sıkıldığımızda koltuklarımızı değiştirme gibi bir lüksümüz yok. Size hem az maliyetli hem de elinizin emeğiyle evinize katkıda bulunabileceğiniz koltuk örtüsü örnekleri sunmak istiyorum. Renk renk desen desen el emeği göz nuru hepsi de. Özellikle bu sene çok renkli ve çiçek desenlerinin örgülerde yer aldığını söylemeden geçemeyeceğim. Siz de çiçekli motifleri kullanarak görsel olarak çok şık örtüler örebilirsiniz. Tabii koltuk örtüleri başlıklı konumuz ama siz bu örtüleri yatak için masalar için de düşünebilirsiniz arkadaşlarım. İşte Derya Baykal programında yapılan koltuk örtüsü şalı ne derseniz artık. Keyfinize göre dilerseniz şal niyetli dilerseniz örtü olarak tüm koltuklarınızı kapatabilirsiniz. Yani boyutu model tercihi size kalmış.

derya baykal orgu koltuk ortusuderya baykal orgu koltuk ortusu

Tığ işi ya da şişlerle koltuk örtüleri örebilirsiniz. Koltuk örtüleri büyük olabileceğinden size kolaylık olması açısından parça parça örüp örtünüzü birleştirmek biraz daha işinizi kolaylaştıracaktır. Yıkayın yıkayın kullanın. Özellikle çocuklu evler için büyük ihtiyaç koltuk örtüleri. Dilerseniz daha fazla modele ulaşabilmek için buradaki yazımızdan koltuk şalları en güzel örneklerini inceleyebilirsiniz. Sevgili hanımlar gördüğünüz gibi bu sene örgüde renklerin yılı diyebilirim. Yine çiçekler de baş roldeler. Evinizde aradığınız canlılığı bu koltuk örtüleri size sunabilir ne dersiniz?


menekse motifli orgu koltuk orgusu

menekse motifli orgu koltuk orgusu

Eminim bu örtüleri gördüğünüzde kayıtsız kalamayacaksınız ve hemen örmeye başlayacaksınız. Haydi hanımlar el becerilerinizi göstermenin zamanı geldi. Daha fazla derya baykal koltuk örtüsü modellerine galerimizden ulaşabilirsiniz. Severek öreceğiniz koltuk örtülerini sevdiklerinize hediye alternatifi olarak da düşünebilirsiniz ki bence çok hoş olacaktır.

rengarenk orguden koltuk ortusu

rengarenk orguden koltuk ortusu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir